Rezultate te kerkimit per termin: +Romeo

Total: 2195
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.522Z

Shqiptarin e zë gjumi në timon, përplas dy automjete

Katër persona mbetën të plagosur pas përplasjes së disa automjeteve në kryqëzimin e Lapedonas në Altidona të Italisë. Shkaktar i aksidenti ishte drejtuesi i një mjeti me origjinë shqiptare, të cilin e kishte zënë gjumi në timon. Për pasojë, mjeti ka dalë në krah të kundërt, duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.936Z

15-vjeçari nga Korça i plagosur nga babai i dehur dërgohet në Tiranë në gjendje të rëndë

15-vjeçari P. Nako i cili u plagos me armë zjarri nga i ati mbrëmjen e djeshme në Pojan të Korçës është dërguar në spitalin e Tiranës për një ndihmë më të specializuar për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore. I mituri u qëllua me armë zjarri në këmbë nga babi i tij,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.068Z

Plagosi djalin teksa tentonte të vriste gruan, gjykata lë në burg babin

Gjykata e Korçës ka vendosur sot "arrest me burg" për Romeo Nakon, babai i cili në gjendje të dehur ka plagosur djalin 15-vjeçar teksa tentoi të vriste të shoqen. Foto ilustruese "Jam penduar për atë që kam bërë", raportohet se ka thënë ai në gjykatë. Ngjarja ndodhi pak ditë më p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.517Z

Sarajevë: Vetura përfundon në çatinë e shtëpisë (Foto)

Në vendbanimin e Buça Potokut të Sarajevës një person duke e drejtuar veturën e tipit Alfa Romeo 156 ka dalë nga rruga dhe është përplasur në çatinë e një shtëpie. Shoferi i mjetit ka pësuar lëndime të leht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.180Z

Aksident me vdekje në Lezhë-Shkodër

Dalja nga rruga e një automjeti përgjate autostradës Lezhë-Shkodër ka shkaktuar plagosjen rëndë të dy të rinjve, njëri prej të cileve ka humbur jetën në spitalin rajonal të Lezhës. Viktimë e këtij aksidenti ka mbetur 23-vjeçari Fatjon Gjeloshi ndërsa i plagosur rëndë është 25

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.021Z

Pogradec, sherr për bastin 10 mijë lekësh, plagos shokun

POGRADEC- Sherri për një bast prej 10 mijë lekësh për pak sa nuk i ka kushtuar jetën një 23-vjeçari nga Pogradeci. Isuf Ferati, i cili ka humbur bastin e vënë në lokal, është plagosur rëndë me thikë nga shoku i tij Romeo Myrtezai. Burime zyrtare nga Komisariati i Policisë së Pograd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.708Z

Arrestohet personi i katërt që ndihmoi në grabitjen e bankës

DURRËS- Policia e Durrësit ka dorëzuar pranë filialit të NBG Bank, gjithë sasinë e grabitur mëngjesin e së premtes nga tre personat tashmë të arrestuar, ndërkohë që ditën e djeshme është vënë në pranga edhe një person i katërt. Plot 36 mijë euro, 10 mijë dollarë dhe 810 mij

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama