Rezultate te kerkimit per termin: +Romeo

Total: 2195
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.517Z

Sarajevë: Vetura përfundon në çatinë e shtëpisë (Foto)

Në vendbanimin e Buça Potokut të Sarajevës një person duke e drejtuar veturën e tipit Alfa Romeo 156 ka dalë nga rruga dhe është përplasur në çatinë e një shtëpie. Shoferi i mjetit ka pësuar lëndime të leht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.180Z

Aksident me vdekje në Lezhë-Shkodër

Dalja nga rruga e një automjeti përgjate autostradës Lezhë-Shkodër ka shkaktuar plagosjen rëndë të dy të rinjve, njëri prej të cileve ka humbur jetën në spitalin rajonal të Lezhës. Viktimë e këtij aksidenti ka mbetur 23-vjeçari Fatjon Gjeloshi ndërsa i plagosur rëndë është 25

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.021Z

Pogradec, sherr për bastin 10 mijë lekësh, plagos shokun

POGRADEC- Sherri për një bast prej 10 mijë lekësh për pak sa nuk i ka kushtuar jetën një 23-vjeçari nga Pogradeci. Isuf Ferati, i cili ka humbur bastin e vënë në lokal, është plagosur rëndë me thikë nga shoku i tij Romeo Myrtezai. Burime zyrtare nga Komisariati i Policisë së Pograd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.708Z

Arrestohet personi i katërt që ndihmoi në grabitjen e bankës

DURRËS- Policia e Durrësit ka dorëzuar pranë filialit të NBG Bank, gjithë sasinë e grabitur mëngjesin e së premtes nga tre personat tashmë të arrestuar, ndërkohë që ditën e djeshme është vënë në pranga edhe një person i katërt. Plot 36 mijë euro, 10 mijë dollarë dhe 810 mij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.646Z

Vrasja e 39-vjeçarit, zbulohen autorët në Vlorë

VLORE – Policia e Vlorës identifikoi dhe shpalli në kërkim autorët e një vrasjeje të ndodhur më 30 dhjetor të vitit të kaluar, në aksin nacional Vlorë-Fier. Luis Rosi, 31 vjeç dhe Julsi Tushi, 36 vjeç, rezultojnë të jenë autorë të ekzekutimit me armë zjarri të 39-vjeçarit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.156Z

Tiranë, sekuestrohen lëndë narkotike dhe armë; 3 në pranga

Policia e Tiranës ka vënë në pranga tre persona dhe ka shpallur në kërkim një tjetër pas një operacioni në orët e mbrëmjes së djeshme në kryeqytet për shpërndarje të drogave dhe armëmbajtje. Mwsohet se u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve: Luan Çela, 44 vjeç, banues në T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.136Z

Heroinë në kuti bojërash, pranga dy personave në autostradën Durrës-Tiranë

Dy shtetas përfunduan në prangat e policisë, pasi u kapën me një sasi prej rreth 1 kg lëndë narkotike e dyshuar heroinë. Operacioni i koduar Body, përfundoi me arrestimin e shtetasve Anest Koromani, 35 vjeç, lindur dhe banues në Skrapar si dhe Romeo Beqa, 34 vjeç, lindur dhe banues në T

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama