Rezultate te kerkimit per termin: +Romeo

Total: 2195
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.708Z

Arrestohet personi i katërt që ndihmoi në grabitjen e bankës

DURRËS- Policia e Durrësit ka dorëzuar pranë filialit të NBG Bank, gjithë sasinë e grabitur mëngjesin e së premtes nga tre personat tashmë të arrestuar, ndërkohë që ditën e djeshme është vënë në pranga edhe një person i katërt. Plot 36 mijë euro, 10 mijë dollarë dhe 810 mij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.646Z

Vrasja e 39-vjeçarit, zbulohen autorët në Vlorë

VLORE – Policia e Vlorës identifikoi dhe shpalli në kërkim autorët e një vrasjeje të ndodhur më 30 dhjetor të vitit të kaluar, në aksin nacional Vlorë-Fier. Luis Rosi, 31 vjeç dhe Julsi Tushi, 36 vjeç, rezultojnë të jenë autorë të ekzekutimit me armë zjarri të 39-vjeçarit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.156Z

Tiranë, sekuestrohen lëndë narkotike dhe armë; 3 në pranga

Policia e Tiranës ka vënë në pranga tre persona dhe ka shpallur në kërkim një tjetër pas një operacioni në orët e mbrëmjes së djeshme në kryeqytet për shpërndarje të drogave dhe armëmbajtje. Mwsohet se u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve: Luan Çela, 44 vjeç, banues në T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.136Z

Heroinë në kuti bojërash, pranga dy personave në autostradën Durrës-Tiranë

Dy shtetas përfunduan në prangat e policisë, pasi u kapën me një sasi prej rreth 1 kg lëndë narkotike e dyshuar heroinë. Operacioni i koduar Body, përfundoi me arrestimin e shtetasve Anest Koromani, 35 vjeç, lindur dhe banues në Skrapar si dhe Romeo Beqa, 34 vjeç, lindur dhe banues në T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.934Z

Shumë zhurmë për një "viç"

Edhe pse ka dashur të japë një mesazh pajtues dhe emancipues, filmi i regjisorit malazez me banim në Amerikë, Roko Markoloviç, nuk ka mundur t‘i shpëtojë qerthullit absurd ku vërtiten mendësitë, psikologjitë dhe ndasitë ballkanase edhe pse të njëjta në lloj. Kjo dhe për faktin e n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.369Z

Kthehej per pushime, pranga ne Rinas te denuarit per vrasje

Tirane- Kapet pas kthimit per pushime ne aeroportin e Rinasit i shumekerkuari per vrasje. Romeo Koci, 39-vjec, banues ne fshatin Brataj te Vlores, u zbulua nga agjentet e policise kriminale te vendosur ne kete komisariat mbremjen e djeshme. Mesohet se i denuari me 15 vjet burg per vrasje kthehej me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.797Z

Vrasje e dyfishtë në Pogradec, vret vëllain e gjyshin e gruas

Një vrasje e dyfishtë ka tronditur qytetin e Pogradecit pasditën e së premtes. Nën efektin e alkoolit, 25 vjecari Romeo Myrtezai qëllon për vdekje 65 vjecarin, Fatmir Muhaxhir, i cili më pas është idetifikuar si gjyshi i ish bashkëshortes s&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama