Rezultate te kerkimit per termin: +Romeo

Total: 2195
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.136Z

Heroinë në kuti bojërash, pranga dy personave në autostradën Durrës-Tiranë

Dy shtetas përfunduan në prangat e policisë, pasi u kapën me një sasi prej rreth 1 kg lëndë narkotike e dyshuar heroinë. Operacioni i koduar Body, përfundoi me arrestimin e shtetasve Anest Koromani, 35 vjeç, lindur dhe banues në Skrapar si dhe Romeo Beqa, 34 vjeç, lindur dhe banues në T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.934Z

Shumë zhurmë për një "viç"

Edhe pse ka dashur të japë një mesazh pajtues dhe emancipues, filmi i regjisorit malazez me banim në Amerikë, Roko Markoloviç, nuk ka mundur t‘i shpëtojë qerthullit absurd ku vërtiten mendësitë, psikologjitë dhe ndasitë ballkanase edhe pse të njëjta në lloj. Kjo dhe për faktin e n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.369Z

Kthehej per pushime, pranga ne Rinas te denuarit per vrasje

Tirane- Kapet pas kthimit per pushime ne aeroportin e Rinasit i shumekerkuari per vrasje. Romeo Koci, 39-vjec, banues ne fshatin Brataj te Vlores, u zbulua nga agjentet e policise kriminale te vendosur ne kete komisariat mbremjen e djeshme. Mesohet se i denuari me 15 vjet burg per vrasje kthehej me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.797Z

Vrasje e dyfishtë në Pogradec, vret vëllain e gjyshin e gruas

Një vrasje e dyfishtë ka tronditur qytetin e Pogradecit pasditën e së premtes. Nën efektin e alkoolit, 25 vjecari Romeo Myrtezai qëllon për vdekje 65 vjecarin, Fatmir Muhaxhir, i cili më pas është idetifikuar si gjyshi i ish bashkëshortes s&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.804Z

Pogradec, i dehuri vret dy veta

Pallati ku ndodhi vrasja e Dritan Myrtezasë Romeo Myrteza i kërkonte së shoqes të kthehej në banesë. Viktimat tentuan ta pengonin. Qëllon me automatik vëllain dhe gjyshin e ish-gruas. Një 25-vjeçar ekzekuton të vëllain dhe gjyshin e ish-gruas. Konflikti i nisur mes tij dhe ish-bashkësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.710Z

Aksident ne Shkoder 3 ne gjendje kritike

Një aksident i rëndë rrugor me 6 të plagosur u regjistrua mbrëmjen e së shtunës në aksin nacional  Shkodër-Hani Hotit. Aksidenti në fjalë ka ndodhur në vendin e quajtur kthesa e Shtojit, ku dy automjete, një “Alfa R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.020Z

Sarandë, nis procedimi penal ndaj dy personave

Në qytetin bregdetar të Sarandës, nisi procedimi penal ndaj dy shtetasve, të cilët janë autorë të dy plagosjeve me dashje. Tashmë ka nisur procedimi penal për shtetasit Romeo Laze, 22 vjec dhe Fabjon Laze, 25 vjec, të dy banues në lagjen &

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama