Rezultate te kerkimit per termin: +Rremi

Total: 6
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.614Z

Tiranë, prangosen dy shpërndarës droge

Dy persona janë arrestuar mbrëmjen e shkuar nga policia e Tiranës, pasi akuzohen për shpërndarjen e lëndëve narkotike në kryeqytet. Në prangat e policisë ranë shtetasit Gentian Qemal Kala, 23-vjeç, banues në Tiranë dhe Albenc Rremi, 23-vjeç, banues në Tiranë. Kapja dhe më pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.323Z

Rakip Suli shpall fitoren e Ramës në Dibër: Ne patëm kandidat bio, PD një limon të shtridhun

Deputeti biznesmen i PS-së në Dibër është i pari që ka artikuluar fitoren e Muharrem Ramës si kryetar Bashkie në Dibër. Kandidati i majtë është në avantazh me mbi 2800 vota më shumë se Sherefedin Shehu, ndërsa janë numëruar gjysma e kutive të votimit. Në lidhje të drejpërdre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.391Z

Oret e nates per banoret e lagjes Xhabije mes frikes se ujit dhe te ftohtit

Panorama Oret me te veshtira per qytetin e Shkodres jane ato te nates. Ne rruge levizin me pak varka ndersa njerezit qe kane nevoja urgjente detyrohen te dalin naten ne kembe ne ujerat qe kane pushtuar rruget e qytetit. Pallatet ne zonen e permbytur te lagjes Xhabije jane ne erresire te plote. Gjit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.803Z

Kerry Qendrim i vendosur kunder Sirise

Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry, i kërkoi Këshillit të Sigurimit të Organizatës së Kombeve të Bashkuara që të jetë i përgatitur për një qëndrim të vendosur për armët kimike të Sirisë. Ker

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.624Z

U kapet në flagrancë malli, në pranga dy shitës lëndësh narkotike

Tiranë, 11 gusht, NOA Dy shitës lëndësh narkotike kanë rënë mbrëmë në prangat e policisë. Burime nga Drejtoria e Policisë së Tiranës, konfirmuan për agjencinë NOA se dy shitësit e narkotikëve të arrestuar janë dy djem 23 vjeçarë, Gentian Qemal Kala dhe Albenc Ardian Rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.228Z

Gjiknuri: PD kërkoi ndihmë nga njerëzit e Shukriut në Dibër

Ministri i Ekonomisë, Damian Gjiknuri sqaroi nga salla e Kuvendit se pse humbi Partia Demokratike zgjedhjet në Dibër. Koordinatori i Partisë Socialiste për qytetin verilindor, Gjiknuri akuzoi opozitën se bashkëpunoi madje edhe me njerëz të ish-kryebashkiakut Shukri Xhelili, i shkarkuar nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.860Z

Politikë me vdekjen...!

  Ajo frymë politike, që në substancë është primitiviste, nuk njeh rregulla loje. Është në gjendje që edhe të gjallët t’i bëjë të vdekur, nëse kjo mund të ketë një lloj përfitimi politik, qoftë edhe momental. Një nga ngjarjet që shoqëroi propagandën mizerab

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama