Rezultate te kerkimit per termin: +Rritem

Total: 369
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.415Z

Dua të bëhem si mami kur të rritem

Një nënë e dy fëmijëve, e cila ka fituar më shumë se 1 milion dollarë nga 'baballarët e ëmbël', thotë se e bija kërkon që të bëhet si ajo. Nina Peterson vendosi të heqë dorë nga puna e saj, për t'i dedikuar plotësisht jetës si 'dashnore e ëmbël'. Ajo plotëson nevojat e pasa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.249Z

Kur të rritem dua të bëhem si Andi Bushati

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane 1./ Rrallë herë mund ta dëgjosh por nëse ta uron njeri ndjehesh i vlerësur. “Paç fatin e Andi Bushatit”! është një lloj instalacioni oral në formë bekimi që e pëshpërit komuniteti i gazetarëve veçan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.192Z

" Kur të rritem, dua të bëhem si Sabri Fejzullahu"

Edhe pse shquhet si njëra ndër këngëtaret më energjike në skenën tonë, edhe Aurela Gaçe ka idhujt e vet. Ajo përmes faqes së saj zyrtare në rrjetin social ‘facebook’, ka lënë një shkrim ku nuk heziton të sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.831Z

Erleta: Me rritjen e vajzës, po rritem dhe unë

Erleta Hoti, vajza shtatlartë bionde, e njohur për prodhimin e programeve muzikore për të rinj në Radio Televizionin e Kosovës, duket se ka jetuar dy herë më shumë se mosha e saj. Është përballur me situata aspak të këndshme, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.538Z

Duhet të rritem

Sulmuesi i Manchester Cityt, Mario Balotelli ka pranuar se duhet të rritet. Por, 21 vjeçari insiston se është ende i ri dhe ndien se është më i pjekur se në të kaluarën. Incidentet e përcjellin kudo që shkon, por atij nuk i pëlqen vëmendja e madhe mbi të dhe thotë se nga natyra ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.725Z

Berisha Nuk rritem energjine

Me një investim prej 17 milionë euro, kredi e dhënë nga Qeveria italiane, Operatori i Sistemit të Transmetimit ka futur në përdorim një teknologji moderne, që realizon në kohë reale kontrollin kombetar te sistemit energjetik shqiptar, duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.683Z

Tahiri: Kthyem dinjitetin për 11 mijë punonjës policie, u rritëm rrogat

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri se nga 1 marsi për punonjësit e policisë është rritur rroga, nga 10% në 50% pasi vlerësohen vështirësitë si dhe u jepet dinjitet atyre. Këtë vit që nga një marsi ka filluar rritja e pagave për të gjithë punonjësit e policisë, për të 11 mij

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama