Rezultate te kerkimit per termin: +Rritem

Total: 369
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.186Z

Microsoft nga blerja e Yahoo-se

Gjidanti i softwere-it Microsoft-i e ka terhequr oferten per blerjen e Yahoo-se, te cilen e kishte bere rreth tre muaj me pare, kjo sepse te dyja palet nuk kane rene dakord per cmimin. Lajmin e bejne te ditur disa faqe interneti. Stiv Balmer i Microsoftit shpjegon se 'pavaresisht perpjekjeve tona me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.337Z

Berisha: Opozite skupesh e trillimesh

Rozeta Rapushi Kryeministri Sali Berisha, u kerkoi dje banoreve te Belshit, te votojne mazhorancen dhe reformat qe ajo ka realizuar, perballe alternatives se majte, qe ai e quajti te mashtrimeve dhe genjeshtrave. I pranishem ne inaugurimin e nisjes se punimeve per ndertimin e rruges Belsh-Kucove, me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.912Z

Tërhiqem nga muzika

Justin Bieber ka thënë se do të tërhiqet nga muzika. Në një intervistë për një radio amerikane, këngëtari 19-vjeçar ka dhënë lajmin më të hidhur për të gjitha adoleshentet kudo në Botë. “Pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.817Z

Justin Bieber Terhiqem nga muzika

Justin Bieber ka thënë se do të tërhiqet nga muzika. Në një intervistë për një radio amerikane, këngëtari 19-vjeçar ka dhënë lajmin më të hidhur për të gjitha adoleshentet kudo në Botë. &ld

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.644Z

Largimi i De Biazit, Andi Lila: Nuk kam turp të them që më vjen për të qarë!

Pas dorëheqjes së Xhani De Biazit nga drejtimi i kombëtares shqiptare të futbollit, mbrojtësi Andi Lila ka reaguar me një postim në faqen e tij në Facebook. Ai e falënderon De Biazin për realizimin e ëndrrës së tij fëmijërisë, pjesëmarrjen në Kampionatin Europian, si dhe pranon se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.265Z

Basha Rritem punesimin ne Tirane do ulim me tej taksat

Transmetuar me 26122014 - 1028 Tirane 26 dhjetor 2014 NOAal- Kryebashkiaku i Tiranes Lulzim Basha ne analizen vjetore te institucionit qe ai drejton deklaroi se ne krye te prioriteteve te punes se tij ka qene zhvillimi ekonomik dhe punesimibr br Ai tha se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.289Z

Krkic falenderon Riijkard dhe Henry per mbeshtetjen

Sulmuesi i ri i Barcelones, Bojan Krkic nuk e harron ish trajnerin e tij Frank Rijkaard qe i dha mundesine te debutonte me nje klub te madh edhe pse ai ishte vetem 17 vjec. “Me ka dhene mundesine te luaj ne futbollin e te medhenjve dhe do t’i jem mirenjohes perhere. Vitin e s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama