Rezultate te kerkimit per termin: +Rritet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.460Z

Paga minimale rritet 10 për qind

09/05/2005  Për efekt të rritjes së pagës minimale rritet dhe kontributi që duhet paguar Rritet kontributi për fermerët, jo më 900 lekë por në bazë të pagës 4.500 lekë Paga minimale nuk do të jetë më e vogël se 12.514 lekë pas 1 qershorit, duke u rritur me 10 për qind.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.101Z

Japoni rritet bursa me 47 perqind

Japoni rritet bursa me 47 perqind E premte 05 Prill 2013 1158 p styletext-align justify Japoni rritet bursa me 47 perqindBursa e Tokios ka kapur vleren me te larte qe prej pese vjetesh me nje rritje prej 47 perqind kete te premte pas injektimit te nje pakete stimuluese nga ana e Bankes Qendrore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.568Z

Tiranë- Çmimi i ujit të pijshëm rritet me 36%

Tiranë- Duke filluar nga 1 janari 2012 qytetarët e Tiranës do të paguajnë më shumë për ujin e pijshëm, në masën 36%. Ky vendim u mor ditën e djeshme nga Enti Rregullator i Ujit pas propozimit të UKT-së për rritjen e tij në 55 lekë për metër kub. Ndërkaq konsumatorët familjarë d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.988Z

Rritet çmimi i ujit dhe lëngjeve

Çmimet e lëngjeve dhe ujit mineral të paketuar kanë pësuar një rritje të pazakontë gjysmën e dytë këtij viti. Pas rënies sistematike dy vitet e fundi, çmimet e pijeve të buta dhe ujit janë shtrenjtuar. Sipas të dhënave të INSTAT çmimet e produkteve në fjalë u rritën me 2.7 %

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.942Z

Jeni bie dhe bursa rritet

Gazeta ShqipQeveria e re në Japoni Monedha e Japonisë, jeni, ra në nivelin më të ulët kundrejt dollarit në 20 muajt e fundit, ndërkohë që bursa e Tokios shënoi rritje të shpejtë si pasojë e premtimeve të qeverisë së re për të kryer stimuj të mëtejshëm monetarë dhe për të luf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.349Z

Rritet çmimi i naftës në tregun botëror

Rritet ndjeshëm çmimi i naftës në tregun botëror. Ari i zi në tregjet ndërkombëtare ka njohur nivelin më të lartë në 17 muajt e fundit. Një fuçi nafte e papërpunuar u shit me 83.76 dollarë në bursën e Nju Jorkut. Rritja e vlerës së arit të zi pason rënien më të fundit të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.855Z

FOTOT e adhurueshme/ Ai rritet së bashku me qenushin

Që të rritesh, duhet të flesh sa më shumë, nuk ka rëndësi nëse je njeri apo kafshë. Jessica Shyba dhe i shoqi i saj morën një qenush për fëmijët e tyre. Por ai krijoi një zakon që të flinte rregullisht së bashku me më të voglin e familjes, Beau. Jessica tani i poston fotot e t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama