Rezultate te kerkimit per termin: +Rrjetet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.320Z

FOTOT/ Ndërkohë në rrjetet sociale ka plasur gallata

Paralajmërimi i opozitës se do të rrëzojë qeverinë për shkak të avionit të rrëzuar në Divjakë, ka shkaktuar një valë komentesh dhe gallate në rrjetet sociale. Nëse bie qeveria me këtë avion, çfarë duhej të binte me Gërdecin, pyesin disa.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.965Z

FOTOT/ Vlonjatja që po çmend rrjetet sociale

Ajo është një modele që nuk njihet shumë. Por, vlonjatja Florida Sala është një bombë e vërtetë. Mjafton të shohësh këto foto, për ta kuptuar këtë gjë.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.744Z

FOTOT/ Rita Ora feston nxehtë në rrjetet sociale

Rita Ora ka mbërritur në kuotën 11 mln fansa në Instagram. Dhe ajo ka vendosur të përshëndesë me disa foto të nxehta.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.318Z

FOTOT/ Wags-i që ka çmendur rrjetet sociale

Ajo quhet Pamela Reif dhe është 20 vjeç. Bukuroshja gjermane ka 2,7 mln fansa në Instagram dhe është e apasionuar pas fitnessit. Por sot ka pushtuar mediat rozë pasi është zbuluar se është lidhur me portierin e Liverpool, Loris Karius. Në rrjet e kanë quajtur menjëherë femrën më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.448Z

Rihanna nxeh rrjetet sociale

Rihanna po xhiron skenat e videoklipit të këngës ‘Pour It Up’ dhe vendosi që për miliona ndjekësit e saj në rrjetet sociale të postonte disa foto provokuese. 25-vjeçarja shihet si gjithmonë më shumë e zhveshur sesa e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.394Z

Rrjetet sociale, jeta private në ankand

Ilire Zajmi – Rugova Rrjetet sociale në internet kanë shënuar një zhvillim marramendës viteve të fundit. Prej paraqitjes së tyre në vitin 1995 ato janë shumëfishuar duke u shndërruar në hapësirat më të vizituara të internetit. Në thelb, rritja e këtij fenomeni ka më tepër r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.398Z

Pheme, detektor i gënjeshtrave për rrjetet sociale

SHBA - Një detektor i gënjeshtrave për rrjetet sociale është duke u krijuar, si përpjekje për t’i verifikuar thashethemet në internet. BBC thotë se sistemi do t’i analizojë postimet në kohë reale, dhe do të vlerësojë nëse postimi në internet është i vërtetë. Funksion

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama