Rezultate te kerkimit per termin: +Rrjetet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.917Z

Bleona tregon makinen prej ari me flamur shqiptar

brbrBleona eshte e dashuruar pas luksit dhe shpesh nuk ngurron ta ndaje ne rrjetet sociale jeten prej princeshe qe ben ne Shtetet e Bashkuara te Amerikesbrbr brbrKesaj here kengetarja ka treguar cmendurine e saj te fundit makinen prej ari brbr brbrE vecanta tjeter e kesaj makine eshte targa BLEONA

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.219Z

Hera, ëngjëlli i Rrezarta Shkurtës

Këngëtarja Rrezarta Shkurta, e cila është bërë nënë para disa muajsh ka postuar në Facebook një foto me vogëlushen e saj Hera, realizuar në studion e saj fotografike. Hera veshur më një fustan rozë të ëmbël dhe Rezarta duke e mbajtur nga beli, nënë e bijë ngjajnë si ëngjëj. R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.865Z

Leonora Jakupi plot sharm ...

Këngëtarja e mirënjohur, Leonora Jakupi, kohët e fundit është bërë më aktive në rrjetet sociale.   Së fundmi, ajo në rrjetin social Instagram, ka postuar një foto, ku dhe duket për mrekulli. Ndryshe, Leonora, po shijon sukse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.807Z

Belen fyen ndjekesit A punoni ndonjehere

0 brbr brbrRebelja Belen Rodriguez ka shperthyer ne ofendime ndaj ndjekesve te saj ne rrjetet socialebrbr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.478Z

Serbi i çmendur, e thyen televizorin nga "Autochthonous"

Një video tjetër e një serbi të frustruar po qarkullon në rrjetet sociale. Një tifoz serb i mllefosur e inatosur me flamurin dhe hartën e Shqipërisë në Beograd nuk mundi të përmbahej duke i marrë inate televzorit të ti. Ai e nxo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.633Z

Rama: Opozita dritëfikur vajton kohën e ikur të pushtetit të energjisë së vjedhur

TIRANË-Kryeministri Edi Rama ka ironizuar nga rrjetet social Facebook e Twitter tryezën e PD mbi energjinë. Sipas Ramës, opozita dritëfikur po vajton kohën e ikur të pushtetit të energjisë së vjedhur. “E kyçën Shqipërinë në shpellën e hajdutërisë së energjisë dhe duan ti qa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.728Z

Deshton libri i Belen 10 mije kopje te pashitura

0 brbr SSSAbrASS brbrLibri Bella Belen qe flet per karrieren dhe sukseset e bukuroshes Belen Rodriguez nuk eshte shitur aq sa parashikohejbrbr brbrMadje akoma me keq nga botimi i pare kane mbetur te pashitura edhe rreth 10 mije kopjebrbr brbrFatkeqesisht fansat e shumte te bukuroshes nuk kane qene

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama