Rezultate te kerkimit per termin: +Rrjetet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.593Z

I braktisë rrjetet sociale

Iggy Azalea ka braktisur rrjetet sociale pas disa komenteve aspak të pëlqyeshme për të në Twitter. 24-vjeçarja australiane njoftoi të enjten se po largohej nga Twitter-i pasi i dukej “negativ dhe i lodhshëm”. Iggy, emri i vërtetë i s&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.924Z

Kastriot Islami shpërthen në rrjetet sociale

Kastriot Islami ka lënë një shënim të fortë në Facebook. Nuk i referohet asnjë personi apo emri, por një kategorie a tipologjie njerëzish, dhe kjo merret vesh nga një numër epitetesh të fortë, të llojit maskarenj, sharlatane, medioker, inferiore, hajdute, manjake, e n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.735Z

Studimi: Rrjetet sociale janë shumë femërore

Share Kompanitë e rrjeteve sociale po bëjnë më shumë përpjekje për të thithur meshkujt në faqe pasi një studim ka zbuluar se femrat përbëjnë aktualisht 58 përqind të përdoruesve. Numri i njerëzve që u bashkuan me rrjete të tilla si Facebook dhe Twitter u dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.320Z

FOTOT/ Ndërkohë në rrjetet sociale ka plasur gallata

Paralajmërimi i opozitës se do të rrëzojë qeverinë për shkak të avionit të rrëzuar në Divjakë, ka shkaktuar një valë komentesh dhe gallate në rrjetet sociale. Nëse bie qeveria me këtë avion, çfarë duhej të binte me Gërdecin, pyesin disa.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.965Z

FOTOT/ Vlonjatja që po çmend rrjetet sociale

Ajo është një modele që nuk njihet shumë. Por, vlonjatja Florida Sala është një bombë e vërtetë. Mjafton të shohësh këto foto, për ta kuptuar këtë gjë.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.744Z

FOTOT/ Rita Ora feston nxehtë në rrjetet sociale

Rita Ora ka mbërritur në kuotën 11 mln fansa në Instagram. Dhe ajo ka vendosur të përshëndesë me disa foto të nxehta.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.318Z

FOTOT/ Wags-i që ka çmendur rrjetet sociale

Ajo quhet Pamela Reif dhe është 20 vjeç. Bukuroshja gjermane ka 2,7 mln fansa në Instagram dhe është e apasionuar pas fitnessit. Por sot ka pushtuar mediat rozë pasi është zbuluar se është lidhur me portierin e Liverpool, Loris Karius. Në rrjet e kanë quajtur menjëherë femrën më

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama