Rezultate te kerkimit per termin: +Rrugn +Ura

Total: 18
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.879Z

Bllokimi i sheshit, prokuroria gati hetimi ndaj Ramës

Policia, sërish letër kryetarit të bashkisë: Bllokimi i sheshit ka rënduar trafikun në kryeqytet Bllokimi i rrugs, q ka sjell vshtirsi n qarkullimin rrugor n kryeqytet, sht cilsuar vepr penale dhe burime nga prokuroria than se nj hetim pr kt mund t fillohej s shpejti. Burim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.555Z

Kanali kullues pa ujë, dështon të mbjellat e Klosit

Protesta Bujqit krkojn dmshprblim pr tharjen e tokave t mbjella me bim t arave, foragjere dhe pem frutore Kjo ver pr banort e Lugins s Matit, kaloi duke u shkaktuar atyre nj dm edhe m t madh se ai i vitit t kaluar kur nga fara shterp e misrit nuk morn asnj kilogram misr. Dje n ort e paradites, qind

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.487Z

Bashkia nis të fitojë lekë me Dëshmorët e Kombit

Parkimi, me 1 mijë lekë të vjetra ora Duke filluar nga mesi i muajit gusht e n vazhdim, parkimi i makins n kryeqytet nga bulevardi “Dshmort e Kombit” e deri te stadiumi “Qemal Stafa” do t kushtoj 100 lek ora. Sistemi i pagess aplikohet nga Bashkia e Tira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.937Z

Përurimi i punimeve është bërë një vit më parë.

Kuks Mungesa e fondeve, mbetet prgjysm rruga e Shishtavecit Ndonse prurimi i punimeve pr ndrtimin e rrugs Kuks-Shishtavec shtnj vit m par, prfundimi i ktij aksi shum t rndsishm duket i largt. Punimet jan ndrprer n mes pr shkak t mungess s fondeve. Rruga nis n vendin e quajtur “Ura e Uzins&rdq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.404Z

Manjani akuzon Ramën: Fushatë elektorale me taksat

Manjani: Abuziv, vendimi për taksën e parkimit. Policët bashkiakë presin të bëhet shkelja për të vënë gjobën Bashkia e Tirans po shton taksat pr kryeqytetasit q t siguroj t ardhura pr vitin e ri elektoral. Akuzat jannga antari i Asambles Kombtare t Partis Soci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.104Z

Kryeministri Berisha inaguron rrugën e plazhit në Dhërmi

Bregdeti i Jugut ka qen srish ndalesa e kryeministrit Berisha edhe kt fundjav. I shoqruar nga Ministri i Transporteve Sokol Olldashi, kryetari i Bashkis s Himares, si dhe deputet t zons, shefi i ekzekutivit inaguroi nj tjetr vepr me rndsi jetik n infrastrukturn turistike t Qarkut t Vlors. Bhet fjal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.498Z

Sulmi në Greqi, shoferi: Nuk ishin tifozë

Autobusi i linjs Athin-Sarand u sulmua me bomba “Molotov”. Policia fajsoi tifozt “Kam shptuar pr mrekulli t Zotit. Tre njerz m sulmuan teksa isha n udhtim e sipr, duke hedhur n drejtim t autobusit bomba artizanale, nga ato q bhen me shishe t mbushura me benzin. Jam shum i alarmuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama