Rezultate te kerkimit per termin: +Rusin

Total: 2637
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.029Z

Gjenerali amerikan: Nëse Putini sulmon një vend anëtar të NATO-s, “e bajtë me shnet” luftën

Komandanti amerikan për Evropën, gjenerali Ben Hodgs, ka thënë se presidenti rus, Vladimit Putin, dëshiron që të shkatërroj NATO-në. “Jam i sigurt se Putini dëshiron që ta shkatërrojë Aleancën tonë. Jo, duke na sulmuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.039Z

Tenis, Nadal dhe Jankovic mbreterit e botes

Spanjolli dhe serbja ndodhen respektivisht ne vendet e para te renditjes se meshujve dhe femrave per muajin e fundit. Me i fituari i renditjes se re te ATP-se ose tenisit per meshkuj eshte spanjolli Ferrer. Ai ka arritur te zbrese rusin Davydenko nga vendi i peste, duke u ngjitur edhe nje pozicion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.858Z

Arsenal-Arshavin, marreveshja drejt finalizimit

Duket shume afer momenti qe bashkon rusin Andrei Arshavin me skuadren angleze te Arsenal. Deshira e sulmuesit te Zenitit eshte plotesuar pasi pronaret e ish kampioneve te Rusise do ta lene te lire te bashkohet me “Topcinjte” e Londres. Transferimi i 28 vjecarit ne Londer eshte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.252Z

Mançesteri ndal vrullin e Arsenalit

“Topçinjtë” kaluan të parët në avantazh me rusin Andrei Arshavin në minutën e 40-të, por Uejn Runi barazoi me penallti në minutën e 14-të të pjesës së dytë.Pesë minuta pas golit të barazimit, mbrojtësi Diabi shënoi në portën e tij, duke u dhuruar fitoren vendasve të Mançes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.777Z

Federer në gjysmëfinale

Ndeshjet e fundit çerekfinale të turneut të madh të tenisit, Australian Open, kanë dhuruar spektakël. Në fushën e tenisit Rod Laver Arena, Roger Federer ia ka dalë ta sigurojë gjysmëfinalen, pasi e mundi rusin Nikolay Davydenko, pas katër setesh lojë. Tenisti rus luajti mirë dhe edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.647Z

Portugalia mundi 1-0 Rusine

Një gol i Postigës në fillimin e ndeshjes i ka dhuruar Portugalisë fitoren në ndeshjen kundër Rusisë. Sulmuesi shënoi në minutën e nëntë, duke vulosur fatin e sfidës të vlefshme për eliminatoret e Botërorit 2014 në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.529Z

Ronaldo takohet me pronarin e Monacos!!

Cristiano Ronaldo është takuar me pronarin e skuadrës së Monacos, rusin Dmitry Rybolovlev. Ylli portugez ka gjetur kohë javën e kaluar që të jetë në Monaco ku për 2 orë ka biseduar me miliarderin rus. Rybolovlev thuhet se i ka propozuar ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama