Rezultate te kerkimit per termin: +Rusja

Total: 250
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.452Z

FOTOT/ Rusja më seksi shpalos hiret: Jam perfekte pa operacione

Ajo është padyshim rusja më seksi dhe një konkurrente e denjë për Kim Kardashian, kuptohet, me të pasmet. Anastasia Kvitko, 21 vjeç nga Kaliningradi, thotë se nuk ka bërë asnjë ndërhyrje në trupin e saj. Asnjë operacion në trupin tim. Jam perfekte, pa asnjë ndërhyrje, deklaroi 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.105Z

FOTOT/ Rusja me gjoksin dhe të pasmet bombastike

Ajo konsiderohet si Kim Kardashian apo Nicki Minaj e Rusisë. Bëhet fjalë për Anastasiya Kvitko. Anastasiya ka çmendur rrjetet me format e saj super seksi.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.511Z

Elena Dementieva, rusja e arte e Pekinit

Tenisi ka njohur dhe mbretereshen e tij olimpike, e cila eshte rusja Elena Dementieva. Tenistja ngjitet keshtu ne piedestalin me te larte te tenisit, edhe pse duhet theksuar se tenisi nuk ishte i perfshire ne Lojerat Olimpike ne periudhen 1924 - 1988. Ne konkurrencen e femrave, e cila ishte nje ndes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:07.272Z

Rusja Sukhinova shpallet Miss Bota 2008

Rusja Ksenya Sukhinova eshte kurorezuar Miss Bota 2008 ne Johanesburg, ku ishte ne gare me 108 konkurente te tjera per te fituar titullin e mbretereshes se bukurise. Ne vend te dyte u rendit indianja Parvathay Omanakuttan, ndersa e treta Gabriel Walcott nga Trinidad e Tobago. Para shpall

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.322Z

Tenis, rusja Sharapova fiton turneun e Romës

TIRANE- Rusja Maria Sharapova, ne krye te serise nr. 7, ka fituar turneun e tenisit ne Rome, i pari titull qe nga Open i Australise ne 2008, pasi mundi ne finale australianen Samantha Stosur (N.6), 6-2, 6-4. (d.b/BalkanWeb)

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.462Z

Rusja që po sfidon Kim Kardashianin |FOTO

Transmetuar më 07.04.2016 - 20:55 Anastasiya Kvitko, modelja ruse që ka format si të Kim Kardashian ka habitur miliona fansa të saj kur ka refuzuar të dobësohet. Me origjinë nga Kaliningradi, 17 vjeç ajo lëvizi në Majemi, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.111Z

Foto+16/ Rusja 21-vjeare, bomba seksuale që sfilit Alonson

Viki Odintcova nuk ndalet. E dashura e re e pilotit spanjoll të Formula 1, Fernando Alonso, vazhdon të publikojë foto "të nxehta" në rrjetet sociale. Vetëm pak ditë më parë Alonso zyrtarizoi lidhjen me 21-vjeçaren nga Rusia. Ndajeni këtë me të tjerët:NdarjeFa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama