Rezultate te kerkimit per termin: +Rusja

Total: 250
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.322Z

Tenis, rusja Sharapova fiton turneun e Romës

TIRANE- Rusja Maria Sharapova, ne krye te serise nr. 7, ka fituar turneun e tenisit ne Rome, i pari titull qe nga Open i Australise ne 2008, pasi mundi ne finale australianen Samantha Stosur (N.6), 6-2, 6-4. (d.b/BalkanWeb)

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.462Z

Rusja që po sfidon Kim Kardashianin |FOTO

Transmetuar më 07.04.2016 - 20:55 Anastasiya Kvitko, modelja ruse që ka format si të Kim Kardashian ka habitur miliona fansa të saj kur ka refuzuar të dobësohet. Me origjinë nga Kaliningradi, 17 vjeç ajo lëvizi në Majemi, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.111Z

Foto+16/ Rusja 21-vjeare, bomba seksuale që sfilit Alonson

Viki Odintcova nuk ndalet. E dashura e re e pilotit spanjoll të Formula 1, Fernando Alonso, vazhdon të publikojë foto "të nxehta" në rrjetet sociale. Vetëm pak ditë më parë Alonso zyrtarizoi lidhjen me 21-vjeçaren nga Rusia. Ndajeni këtë me të tjerët:NdarjeFa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.901Z

Rusja Sputnik: Në Maqedoni po krijohet shteti i tretë shqiptar në Ballkan. Shqiptarët nën drejtimin Ramës janë fuqizuar dhe tani janë kërcënim serioz

Në një shkrim të Brankica Ristiç, në edicionin e Sputnik në serbisht, theksohet se Edi Rama qëndron pas kundërshtimit të Hashim Thaçit ndaj NATO-s për çështjen e ushtrisë dhe se po destabilizon Ballkanin nëpërmjet Maqedonisë. Sipas Sputnik, replikat ndërmjet SHBA dhe Hashim Tha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.653Z

Keniani Mesop dhe rusja Shobukova fituan maratonen e ikagos

Ishte një maratonë që solli lavdi, por edhe tragjedi. Çikago, një nga qytetet më të shquar të Amerikës, përjetoi maratonën e tij të radhës, atë të 34-ën, në të cilën pati rekorde, por edhe humbje jete. K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.964Z

FOTOT/ Rusja super seksi krahasohet me Kim Kardashian, por e tallin sepse

Një modele bukuroshe, e cila njihet si Kim Kardashiani ruse po tallet në rrjet sepse i ka këmbët si salsiçe. Anastasia Kvitko, 22 vjeçe nga Kaliningrad-i, është në qendër të ngacmimeve të 5.4 milionë ndjekësve të saj në rrjetet sociale, pasi publikoi një fotografi, ku fansat men

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.981Z

Rusja Masha Pacolli zonja e parë e ardhshme e Kosovës

KOSOVË- Kandidati për president i Kosovës Behxhet Pacolli nuk është parë kurrë në shoqërinë e bashkëshortes së tij, as gjatë fushatës zgjedhore, e as në aktivitete tjera. Madje as në shkrimet e shumta për biografin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama