Rezultate te kerkimit per termin: +Rusja

Total: 250
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.653Z

Keniani Mesop dhe rusja Shobukova fituan maratonen e ikagos

Ishte një maratonë që solli lavdi, por edhe tragjedi. Çikago, një nga qytetet më të shquar të Amerikës, përjetoi maratonën e tij të radhës, atë të 34-ën, në të cilën pati rekorde, por edhe humbje jete. K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.964Z

FOTOT/ Rusja super seksi krahasohet me Kim Kardashian, por e tallin sepse

Një modele bukuroshe, e cila njihet si Kim Kardashiani ruse po tallet në rrjet sepse i ka këmbët si salsiçe. Anastasia Kvitko, 22 vjeçe nga Kaliningrad-i, është në qendër të ngacmimeve të 5.4 milionë ndjekësve të saj në rrjetet sociale, pasi publikoi një fotografi, ku fansat men

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.981Z

Rusja Masha Pacolli zonja e parë e ardhshme e Kosovës

KOSOVË- Kandidati për president i Kosovës Behxhet Pacolli nuk është parë kurrë në shoqërinë e bashkëshortes së tij, as gjatë fushatës zgjedhore, e as në aktivitete tjera. Madje as në shkrimet e shumta për biografin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.514Z

IRINA SHAYK, Rusja që çmendi Cristiano Ronaldon

Gazeta ShqipNuk jam perfekte. Përkundrazi kam një karakter të vështirë, dhe nuk është e lehtë të kesh të bësh me mua. Pastaj jam edhe kokëfortë. Nëse vendos për diçka është e pamundur të më bësh të ndryshoj ide Irina Shayk të lajmëron menjëherë sapo e takon: Nuk është e l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.062Z

VIDEO/ E rrahu gruan sportiste, ndjesë përulëse në televizion

Një atlet rus u bë protagonist i një ngjarjeje që ngjalli mjaft debat në Rusi. Ai rrahu dhe i shkaktoi dëmtime serioze gruas së tij, pas një përplasjeje mes të dyve për shpenzimet e tri fëmijëve. Çiklistja Nadezhda Semenyuk tha se ajo u rrah më keq se një kafshë gjatë një gare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.523Z

Nëna ruse vret dy djemtë e vegjël: Nuk i duroja dot më

Share Një nënë është arrestuar pasi hodhi dy djemtë e saj nga ballkoni për shkak se i kishte ardhur në majë të hundës prej tyre. Galina Ryabkova, 30 vjeç, nuk shfaqi asnjë emocion në videon e regjistruar nga kamerat e survejimit të bllokut të apartamenteve në Moskë, Rusi, pak pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.667Z

Turneu US Open fitore e Federer e Djokovic

Roxher Federer dhe Novak Xhokovic vazhdojne rrugen drejt finales ne turneun e US Open. Zvicerani u kualifikua per ne 1/8 e finaleve pasi mundi lehtesisht Pol Henri Matje me rezultatin 3-0. Takimi u kontrollua mjaft mire nga numri 2 i botes ne tenis i cili i fitoi setet me 6-4 6-3 dhe 6-3

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama