Rezultate te kerkimit per termin: +SSSASS

Total: 305
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.497Z

Kamoleze: Shpresoj te Bogdani

Barazimi i arritur ne takimin Livorno-Rexhina mban firmen e sulmuesit shqiptar te Livornos, Erion Bogdani, i cili ndeshkoi skuadren e tij ne pjesen e dyte te takimit. Vleresimet i ka dhene vete trajneri i skuadres se Livornos, Kamoleze, qe sheh te Bogdani nje force me shume per arritjen e objektivit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.498Z

OKB, me shume pergjegjesi ne Afganistan

OKB do te marre pergjegjesi me te madhe ne Afganistan. Keshilli i Sigurimit ne Nju-Jork aprovoi njezeri rezoluten qe percakton se Misioni i OKB-se ne Afganistan duhet te ndihmoje ne rindertimin e vendit dhe te koordinoje perpjekjet nderkombetare per sigurine ne vend. Ministri i Jashtem gjerman, Fran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.498Z

Nis dialogu per ribashkimin e Qipros

Rreth 34 vjet pas ndarjes se ishullit mesdhetar te Qipros te dyja palet ndermarrin kete te premte nje nisme te re per ribashkimin e vendit. Presidenti i ri i Qipros, Dimitris Kristofias, eshte takuar me udheheqesin politik te Qipros se Veriut, Mehmet Ali Talat. Te dy politikanet takohen ne zonen neu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.500Z

Lala, te verdhe kunder Duisburg

Altin Lala ka qene nje nder lojtaret me te levizshem ne takimin e djeshem, ku Hanoveri i tij e shihte veten mik ne Duisburg. Barazimi 1-1 ka qene nje rezultat i drejte, por per Altin Lalen, Hanoveri meritonte dicka me shume, edhe pse ai ishte pjese aktive e krejt 90 minutave. Lala u ndeshkua edhe me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.498Z

"Lufta ne Irak, rruge pa krye"

Peshkopi Volfgang Huber e ka cilesuar luften ne Irak si udhen me te shtrenjte dhe pa krye. Ne predikimin e tij te se premtes se madhe ne Berlin, kryetari i keshillit te kishes protestante ne Gjermani foli per nje rruge te vuajtjes dhe te mungeses se shpreses. Eshte e trishtuar e groteske, tha ai, qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.607Z

Gerdeci, Prodi shpreh ngushellime

Kryeministri Italian Romano Prodi ngushelloi nepermjet nje mesazhi dje qeverine shqiptare dhe kreun Berisha, per tragjedine e ndodhur ne Gerdec, duke theksuar se Italia eshte prane shqiptareve. "Ne kete moment te veshtire ndihem prane jush, familjareve dhe te afermve te viktimave e te plagosurve nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.499Z

Apeli i ul denimin Kulit

Protesta e Dinamos, nje prej klubeve qe nuk perfshihet ne listen anti-Duka, ka dhene efektin e duhur. Komisioni i Apelit prane FSHF-se i ka ulur denimin Bekim Kulit, nje prej protagonisteve absolute te sherrit te jashtezakonshem, qe plasi pas ndeshjes se Kupes se Shqiperise, Partizani-Dinamo (0-0),

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama