Rezultate te kerkimit per termin: +Saimir +Tahiri

Total: 9023
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.562Z

FOTO LAJM/ Saimir Tahiri hyn në Lazarat

Saimir Tahiri është bërë i pari ministër i Brendshëm që hyn në Lazarat. Pas vënien nën kontroll të fshatit problematik, Tahiri ka qenë i pranishëm gjatë ditës së sotme në Lazarat, ku u shpreh se tashmë edhe në këtë fshat është vendosur sundimi i ligjit. Lazarati është si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.505Z

Saimir Tahiri foli me Shullazin

brbrOpozita akuzon Ministrin e Brendshem Saimir Tahiri se ka biseduar me Emiljano Shullazin para arrestimit te tij Sipas PD Tahiri ka perdorur telefonin e nendrejtorit te policise se Tiranes Ermal Muca per te komunikuar me Shullazin brbr brbrbrbr brbrA ka biseduar Saimir Tahiri me Emiliano Shullazin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.115Z

Saimir Tahiri po i fshihet drejtësisë

05-05-2012 / Gazeta 55 Reagon avokati i Shkëlzen Berishës dhe Argita Malltezit Mbrojtësi ligjor i fëmijëve të kryeministrit, Argita Malltezi dhe Shkëlzen Berisha, në një deklaratë për media, akuzon deputetin socialist Saimir Tahiri se po i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.983Z

E ka vjedh Saimir Tahiri!

Nga Lorenc Vangjeli Të enjten, ish-kryeministri Berisha po mbushte orën e parë të monologut të tij duke arritur në gjysmën e tij kur një nga deputetët e PD-së e njoftoi se sapo kishte ndodhur grabitja në rrugën e Rinasit. Doktori pa kthyer kokën pas, aty ku ndodhet tryeza me dy kat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.187Z

Kercenohet Saimir Tahiri

brbrEfektet e sulmeve terroriste qe tronditen Parisin duket se kane patur jehone edhe tek mbeshtetesit ne Shqiperi Nje mesazh kercenues ka mberritur paraditen e te shtunes ne adresen elektronike te Ministrit te Puneve te Brendshme Saimir Tahiri brbr brbr8220Tani radhen e keni Ju filloi lufta e shenj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.522Z

FOTOT/ LSI kërkon kokën e tij, Saimir Tahiri

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, prej kohësh është njeriu më i sulmuar në kabinetin qeveritar, nga ana e LSI-së. Sulmet u shtuan ndjeshëm ditët e fundit nga ministra dhe deputetë të LSI-së. Por, pavarësisht kritikave, duket se pozitat e Tahirit në qeveri janë të palëkundura.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.945Z

Ministri Saimir Tahiri vijon inspektimin në komisariate

TIRANË - Ministri i Brendshëm në qeverinë e re ‘Rama’, Saimir Tahiri vazhdon inspektimin e komisariateve të policisë në kryeqytet. Gjatë mbrëmjes së të hënës Tahiri ishte i pranishëm për të inspektuar punën në Komisariatin Nr. 6-të. Komisariati Nr. 6-të në Kombinat,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama