Rezultate te kerkimit per termin: +Sakramento

Total: 23
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.789Z

NBA Kings mbeten ne Sakramento

Drejtuesit e klubit të NBA-së, Sacramento Kings, vendosën përfundimisht që të mbeten në Sakramento, kryeqyteti administrativ i Kalifornisë, duke hedhur poshtë përfundimisht zërat për një transferim në Siatëll. Bordi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.618Z

Kaliforni rikthehen vatrat e zjarrit

0 brbr brbrZjarrefikesit ne Kaliforni po luftojne per venien ne kontroll te 2 vatrave te medha ne Sakrame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.221Z

Kampionati i Nba: Bryant fiton duelin me O Neal

TOP NEWS - Kobe Bryant mund Shaq O'Neal dhe Lakers thyen Phoenix Suns 130-124. Pavarësisht nga debutimi pozitiv i O'Neal me fanelën e Phoenix, ku shënoi edhe 15 pikë dhe rrëmbeu 8 topa në tabelë, Lakers arriti të fitojë me skuadrën nga Arizona. Bryant ishte ai që shkëlqeu në këtë ndes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.307Z

Kaliforni, tërmet 4,5 ballësh

Kaliforni -Një tërmet me intensitet prej 4,5 ballësh tronditi sot veriun e Kalifornisë në perëndim të SHBA-së, njoftoi Instituti Kombëtar i Gjeofizikës amerikane (USGS) me rishikim në rënie të vlerësimit të mëparshëm të tërmetit prej 5 ballësh. Epiqendra e tërmetit, që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.453Z

San Antonio vazhdon te shpresoje per titullin ne NBA

San Antonio mbetet me shpresë për ta mbyllur në vendin e parë sezonin e rregullt në kampionatin amerikan të basketbollit. Ish-kampionët fituan ndeshjen e radhës ndaj Minesotës, 104-86, duke dalë në vendin e parë në Konferencën Per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.739Z

Tërmet në kufirin meksikano-amerikan, dy të vdekur

Autoritetet meksikane kanë konfirmuar për CNN se të paktën dy persona kane gjetur vdekjen në Meksikali, në kufi me Shtetet e Bashkuara të Amerikës si pasojë e një tërmeti me magnitudë 7.2 që goditi Kaliforninë e Jugut. Disa banesa janë dëmtuar, dhe ka pasur dhe të plagosur. Nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.808Z

Dhëndri anulon dasmën, familja e nuses fton të pastrehët

Një dhëndër vendosi të anulojë martesën e tij, por familja e nuses vendosi të ftojë të pastrehët që të konsumojnë ushqimin në aktivitetin e prenotuar. Quinn Duane do martohej me Landon Borup në një ceremoni që kushton 35 mijë dollarë në një hotel luksoz në Sakramento, SHBA. Ku

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama