Rezultate te kerkimit per termin: +Salerno

Total: 120
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.559Z

Itali, 45-vjeçari vret dhe ther tëëmën, pjesët e trupit i vë në frigorifer

SALERNO- Dramë dhe tmerr ka ndodhur në një banesë në Salerno të Italisë. Një ngjarje e rëndë e dënjë për filmat horror ka tronditur të gjithë. Një burrë 45-vjeçar ka vrarë të ëmën e moshuar dhe më pas me një sharrë i ka prerë disa pjesë të trupit dhe i ka futur në frigor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.655Z

Itali, shkatërrohet një rrjet prostitucioni. Pranga 4 shqiptarëve

Policia italiane ka goditur nje rrjet prostitucioni duke vene ne pranga 10 pjestare te tij. 4 nga te arrestuarit jane shqiptare, 3 italiane dhe 3 rumune. Agjensia e lajmeve ANSA njofton se rrjeti vepronte qe prej vitit 2005 ne provincen e Casertas dhe ne Salerno. Te arrestuarit shfrytezonin pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.217Z

France arrestohen 4 persona kapen me 150 kg droge

Karabinieret e Salerno ne France kane arrestuar 4 persona nga Marsilia per posedim te pothuajse 150 kilograme kanabis sativa. Lajmi behet i ditur nga mediat nderkombetare te cilat theksojne se forcat e policise hyne ne dhomen e nje hoteli ku jane kapur kater francezet me tre pakot e droges.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.661Z

Rrjet prostitucioni në Itali, 4 shqiptarë në pranga

Romë, 29 gusht -  Policia italiane ka goditur një rrjet prostitucioni, duke vënë në pranga dhjetë pjesëtarë të tij. Nga të arrestuarit 4 janë shqiptarë, 3 italianë dhe 3 rumunë. Agjencia e lajmeve ANSA njofton se rrjeti vepronte që prej vitit 2005 në provincën e Casertas dhe në Sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.656Z

Dasma e Bogdanit vazhdon live ne Itali

Dasma e sulmuesit shqiptar te Cezenes Erjon Bogdani me juristen dhe modelen italiane Rosela Ariodante edhe pse ka ndodhur me 7 qershor vazhdon te jete ne qender te vemendjes se portaleve te ndryshme italiane ne internet duke publikuar edhe nje seri fotosh nga ceremonia ne kishen SantAna ne San Lore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.873Z

Erjon Bogdani, dasm prrallore n Napoli

Sulmuesi i kombëtares kuqezi, Erjon Bogdani ka celebruar në martesë lidhjen me bukuroshen italiane Rossella Ariodante. E diplomuar për jurisprudencë, vajza nga Salerno dhe djali nga Tirana vendosën kurorën në qytetin e Salernos sot pasdite. Veshjet e ciftit i ka krijuar stilisti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.929Z

Video: Janë kudo! Momenti i kapjes në Itali i falsifikatorit të ISIS-it

Ky është momenti kur policia e armatosur italiane arrestoi një burrë algjerian të kërkuar nga policia belge për dokumentat e falsifikuar të përdorur nga terroristët e Parisit dhe Brukselit. Fotot dramatike e tregojnë Djamal Eddine Ouali, 40 vjeç, në gjunjë pasi u arrestua pas shpajlle

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama