Rezultate te kerkimit per termin: +Salerno

Total: 120
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.929Z

Video: Janë kudo! Momenti i kapjes në Itali i falsifikatorit të ISIS-it

Ky është momenti kur policia e armatosur italiane arrestoi një burrë algjerian të kërkuar nga policia belge për dokumentat e falsifikuar të përdorur nga terroristët e Parisit dhe Brukselit. Fotot dramatike e tregojnë Djamal Eddine Ouali, 40 vjeç, në gjunjë pasi u arrestua pas shpajlle

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.596Z

Zola, edhe një vit me Kaljarin

09/06/2005  Pas disa javësh në dilemë, duket se Xhanfranko Zola ka vendosur të vazhdojë të luajë futboll dhe së shpejti do të firmosë një kontratë të re një-vjeçare me Kaljarin. Këtë gjë e ka konfirmuar drejtori sportiv i skuadrës kaljaritane, Nikola Salerno: “Me Xhanf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.557Z

Shqiptari i vë flakën qelisë në Itali, asfikson 5 gardianë të burgut

Një i burgosur shqiptar ka vendosur që të hakmerret për mënyrën e tij të trajtimit. Ai i ka vendosur flakën qelisë së tij, duke sjellë edhe asfiksinë e 6 të dënuarve të tjerë. Ngjarja ka ndodhur në Salerno, Itali në burgun e Fuornit. I dënuari shqiptar, emri i të cilit nuk ësht�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.338Z

Durres arrestohet italiani kerkohej ne Spanje

Policia e Durrësit arrestoi një shtetas italian i shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi kërkohej nga autoritetet spanjolle. 51-vjeçari Vito Onofrio, nga Salerno i Italisë, u prangos teksa po hynte në Shqipëri nëpërmjet traget

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.048Z

Elementi qe cilesohet si miku me i mire per femrat shtatzene

Transmetuar me 02082015 - 1832 PUBLICITET Miku me i mire per femrat qe jane ne pritje te nje femije eshte vitamina B9 e njohur ndryshe si acidi folikbr br Keshtu tha studiuesi italian i Centro Nazionale Malattie Rare dellIst

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.618Z

Çani pranë kalimit te skuadra e njohur angleze

Emri i Edgar Çanit është gjithnjë në qendër të merkatos italiane dhe jo vetëm. Së fundmi, duke iu referuar medias angleze "yorkshireeveningpost.co.uk", sulmuesi i Kombëtares shqiptare është kërkuar nga Leeds, president i s&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.475Z

Dhunoi dhe grabiti priftin pranga shqiptarit FOTO

Ne dhjetor te vitit 2015 24-vjecari Ardit Jakimi ne bashkepunim me nje tjeter grabiti dhunoi dhe me pas e lidhi ne nje tualet te kishes nje prift Policia italiane ka zbardhur ngjarjen e 19 dhjetorit te vitit te kaluar ndersa ka arrestuar edhe te riun shqiptarbr br Ngjarja ka ndodhur ne Fisciano Sa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama