Rezultate te kerkimit per termin: +Salerno

Total: 120
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.557Z

Shqiptari i vë flakën qelisë në Itali, asfikson 5 gardianë të burgut

Një i burgosur shqiptar ka vendosur që të hakmerret për mënyrën e tij të trajtimit. Ai i ka vendosur flakën qelisë së tij, duke sjellë edhe asfiksinë e 6 të dënuarve të tjerë. Ngjarja ka ndodhur në Salerno, Itali në burgun e Fuornit. I dënuari shqiptar, emri i të cilit nuk ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.338Z

Durres arrestohet italiani kerkohej ne Spanje

Policia e Durrësit arrestoi një shtetas italian i shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi kërkohej nga autoritetet spanjolle. 51-vjeçari Vito Onofrio, nga Salerno i Italisë, u prangos teksa po hynte në Shqipëri nëpërmjet traget

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.048Z

Elementi qe cilesohet si miku me i mire per femrat shtatzene

Transmetuar me 02082015 - 1832 PUBLICITET Miku me i mire per femrat qe jane ne pritje te nje femije eshte vitamina B9 e njohur ndryshe si acidi folikbr br Keshtu tha studiuesi italian i Centro Nazionale Malattie Rare dellIst

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.618Z

Çani pranë kalimit te skuadra e njohur angleze

Emri i Edgar Çanit është gjithnjë në qendër të merkatos italiane dhe jo vetëm. Së fundmi, duke iu referuar medias angleze "yorkshireeveningpost.co.uk", sulmuesi i Kombëtares shqiptare është kërkuar nga Leeds, president i s&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.475Z

Dhunoi dhe grabiti priftin pranga shqiptarit FOTO

Ne dhjetor te vitit 2015 24-vjecari Ardit Jakimi ne bashkepunim me nje tjeter grabiti dhunoi dhe me pas e lidhi ne nje tualet te kishes nje prift Policia italiane ka zbardhur ngjarjen e 19 dhjetorit te vitit te kaluar ndersa ka arrestuar edhe te riun shqiptarbr br Ngjarja ka ndodhur ne Fisciano Sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.425Z

Futet në Guinness për një postim në Facebook që mori 389 mijë komente

Itali, 10 tetor NOA - Rekordi Guiennes për postimin më të komentuar në Facebook i ka shkuar një studenti italian nga Salerno. Diçka e tillë është arritur nga Roberto Esposito, një djalë 26-vjeçar,i cili ka marrë 389 mijë kome

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.931Z

Strakosha bëhet hero tek Salernitana

Thoma Strakosha është kthyer menjëherë në heroin e tifozerisë së Salernitanës. Ata kanë nisur t’i kushtojnë banderola portierit të Kombëtares Shpresa. Strakosha është transferuar në Salerno në formë huazimi ng

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama