Rezultate te kerkimit per termin: +Salerno

Total: 120
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.555Z

Shqiptari tenton të djegë qelinë, i vë zjarrin dyshekut

Një i burgosur shqiptar ka tentuar t’i vërë zjarrin qelisë së tij duke djegur dyshekun. Ngjarja ka nodhur mbrëmjen e djeshme (23 korrik) në burgun Fuorni në Salerno të Italisë, në të cilin strehohen 140 të dënuar. Mediat italiane shkruajnë se falë ndërhyrjes së një inspektor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.109Z

Trafiku i makinerive te punes pranga 18 italianeve dhe shqiptareve

ROME - Shkaterrohet nje rrjet i trafikimit te mjeteve te punes nga Italia ne Shqiperi. Policia italiane ka bere te ditur se gjate dites se djeshme ka vene ne pranga 18 persona ndersa 27 banesa jane kontrolluar ne lidhje me sjelljen ne menyre te paligjshme te makinave te tonazhit te rende ne menyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.467Z

Igli Tare largohet nga Lacio?

/* */ ROMË, 2 janar 2012 - Në fakt, ka shumë pak të vërteta për momentin në këtë lajm të publikuar në faqen e fansave të Lacios, Sslazionfans.it, por presidenti aktual i Lacios, Klaudio Lotito, është duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.654Z

Sulmi në bazën ushtarake në Afganistan, 13 të vrarë

Afganistan, 28 gusht, NOA Zyrtarë të Aleancës së NATOs- thanë sot se forcat e saj në Afganistanin lindor arritën të sprapsin sulmet e kryengritësve në një bazë dhe një kamp amerikan dhe vranë 13 terroristë. Aleanca tha se kryengritësit hapën zjarr para agimit sot me raketa dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.708Z

Juventus humbet me Vijareal

Per Juventusin vjen humbja e pare e thelle nen drejtimin e trajnerit Ferrara.Miqesorja kunder Vijarealit e zhvilluar ne Salerno eshte mbyllur me suksesin 4-1 te spanjolleve qe kane zoteruar fushen e lojes per pjesen me te madhe te kohes.Per spanjollet kane shenuar Kaxorlas, Nilmar dhe Pires dy gola.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.338Z

Durrës, prangoset italiani që krijoi organizatën kriminale në Spanjë

Durrës Një italian i shpallur në kërkim nga Interpoli është arrestuar sot në Portin e Durrësit. Vito Onofrio Salerno kërkohej nga policia spanjolle për krijimin e organizatave kriminale. Policia ende nuk ka bërë të ditur se cila ka qënë arsyeja e ardhjes në Shqipëri të Salernos dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.632Z

Artistja hard dhuron një skenë seksi

  Priscilla Salerno është shfaqur topless në një plazh në Miami. Artistja hard italiane dhuron një skenë seksi të denjë për atë që ajo dallohet, në diellin e nxehtë të Miamit, duke bërë fillimisht një sfi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama