Rezultate te kerkimit per termin: +Sali +Berisha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.816Z

Berisha: Ndikimin më të madh e kam tek Edi Rama

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se ndikimin më të madh e ka më shumë tek Edi Rama, sesa Lulzim Basha. I ftuar në emisionin Xing me Ermalin, Berisha e quajti Ramën Kryeministër aksidental të vendit. Ndikim më të madh Sali Berisha e ka tek Edi Rama sesa tek Basha. Basha të gjitha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.453Z

Strasburg, Rama-Berisha negociatat pa rezultat

Berisha dhe Rama nuk arrijnë në një kompromis edhe pas ndërhyrjes së ndërkombëtarëve në Strasburg. Komisioneri për Zgjerimin, Stefan Fyle tha pas takimit se ka ende shumë punë për të bërë: "Ju japim dy javë kohë" STRASBURG - "Darka e fundit" dhe më e gjata mes kryeministrit Sali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.936Z

Xhaçka: Berisha, fajtor për liberalizimin e vizave

Partia Socialiste akuzoi dje qeverinë shqiptare, si dhe Kryeministrin se është fajtori kryesor për vonesat e Shqipërisë në liberalizimin e vizave. Deputetja socialiste, Olta Xhaçka, tha se Shqipëria ka mbetur në klasë, ndërkohë që Sali Berisha përpiqet ta shesë si sukses faktin se he

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.852Z

Berisha s

Kryeministri Sali Berisha falenderoi stafin qeveritar per punen gjate ketij viti kalendarik. Ai vleresoi se bashkepunimi ka qene i frytshem dhe perkushtimi i treguar pergjate 2007-es, bene qe ky te ishte viti me i mire qe vendi ka pasur ndonjehere.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.420Z

Djali i Sali Berishës: PD, PS, LSI, ose “One Stop Shop”

Transmetuar më 14.04.2014 - 00:18 Një foto ku dallojnë selitë e tre partive kryesore në vend, është publikuar nga Shkëlzen Berisha, djali i ish kryeministrit Sali Berisha. Në foton që shikoni, e cila është shkrepur n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.574Z

Deklarata e PE, Rama: Vendi më në krizë, Berisha fajtor

“Deklaratat e Parlamentit Evropian janë këmbana më e fortë. Sali Berisha është i vetmi që nuk dëgjon këto kombana”, tha Rama para pak momentesh. Sipas tij, deklaratat që vijnë nga PE-ja janë pasqyra më shqetësuese për vendin, teksa ka akuzuar kryeministri se ishte ai që nuk prano

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.857Z

Taksisti tradhton Sali Berishën, “e kthen” në dragua (Foto)

“Me Berishën deri në vdekje”. Kështu ishte shprehur taksisti Uljan Kolgjegja, personazhi i cili u bë i famshëm pas humbjes së zgjedhjeve nga demokratët përmes një tatuazhi. Por mesa duket ai nuk ka mbajtur premtimin, një karakteristik&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama