Rezultate te kerkimit per termin: +Sali +Berisha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.315Z

Sali Berisha niset ne SHBA

E marte 24 Prill 2012 1618 KRYEMINISTRI SALI BERISHAKryeministri Sali Berisha u nis ne mesdite per ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes ne nje vizite disaditore. Ne axhenden e zotit Berisha jane parashikuar takime te nivelit te larte ne Departamentin e Shtetit dhe ne kongresin amerikan. Por me i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.439Z

Enver Hoxha vs Sali Berisha

Me çifteli, hip-hop, house apo në çfarë stili të duash. Berisha dhe Enveri janë protagonistë të vërtetë të ‘YouTube’. Nga amatorë apo ata që kanë paksa haber nga muzika, disa prej këngëve janë kthyer edhe në hite.“Atë dit q’u hap haberi dilni se erdhi Enveri, �

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.768Z

Sali Berisha, je një burrë i poshtër!

Nga Erion Braçe   Sali Berisha, je një burrë i poshtër si çdo autokrat i korruptuar dhe gjakatar ndaj opozitës. Sali Berisha paska inauguruar autostradën Levan- Damës si loti i parë i autostradës Levan- Tepelenë. Sali Berisha na paska thënë se opozita ka penguar kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.567Z

Sali Berisha tërhiqet nga politika

Në prag të zgjedhjeve lokale, Sali Berisha është përballë një vendimi shumë të rëndësishëm për karrierën e tij politike. Politikani që ka mbajtur postin e Presidentit të Republikës në vitet 1992-1997 dhe atë të Kryeministrit në vitet 2005-2013, duket se do të bëjë të ditur t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.047Z

Sali Berisha nuk di cben

Para nje jave degjova Sali Berishen qe tha se para 4 vjetesh nuk e dija se sa para do te mblidhnim prandaj nuk parashikoja parlament te ri. A e degjoni o njerez se kush na qeveris A mund ti besohen punet e vendit nje njeriu te tille. Jo vetem qe nuk di cfare duhet te beje por edhe e tregon me mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.384Z

Sali Berisha si targë veture

Kjo foto, e publikuar në Mapo.al tregon një makinë Audi, që ka si targë emrin e ish-kryeministrit Sali Berisha. Mësohet se pronari i veturës është adhurues i ish-presidentit Sali Berisha. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; “Një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.873Z

Shkodra pret Edi Ramën me thirrjet “Sali Berisha”, “Sali Berisha”

  Shkodranët kanë pritur dje Edi Ramën me thirrjet “Sali Berisha”, “Sali Berisha”, ndërsa mitingu i paralajmëruar për t’u zhvilluar në shesh, ka qenë një dështim i vërtetë. Banorët e Shkodrës, sikurse pritej, kanë përcjellë me indiferentizëm tak

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama