Rezultate te kerkimit per termin: +Sam +Bailey

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.766Z

“Avatar” merr tetë nominime për “BAFTA”

Avatar ka marrë tetë nominime Bafta duke shtuar gjasat që ai të merr edhe më shumë nominime për Oskar. Por, filmi epiko-fantastik i James Cameron do të jetë në garë të fortë me dramën e viteve ’60 “An Education” dhe filmin për luftën “The Hurt Locker”, që po ashtu kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.698Z

50 meshkujt më me stil të shekullit

Ata kanë qenë e janë ndryshe nga të tjerët. Jo vetëm të suksesshëm, jo vetëm të pasur e të pashëm, por gjithashtu dhe më një stil personal e unik në të veshur. Kjo është dhe arsyeja pse janë përzgjedhur nga revista e meshkujve “GQ” si 50 meshkujt më elegantë e më me stil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.425Z

50 meshkujt më me stil të shekullit XX

Nga vëllezërit Kennedy, Elvis Presley e Kurt Cobain deri te Johnny Depp Ata kanë qenë e janë ndryshe nga të tjerët. Jo vetëm të suksesshëm, jo vetëm të pasur e të pashëm, por gjithashtu dhe më një stil personal e unik në të veshur. Kjo është dhe arsyeja pse janë përzgjedhur ng

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama