Rezultate te kerkimit per termin: +Santos

Total: 1954
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.411Z

Andre Santos pranë Juventusit

Sipas të përditshmes italiane “Tuttosport” skuadra e Juventusit është rikthyer përsëri në ndjekje të lojtarit të Fenerbahçes, mbrojtësit brazilian Andre Santos. Santos 2 vite më pare ka qenë shumë afër transfer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.493Z

Robinho kërkon qëndrim në Santos

Sulmuesi brazilian, Robinho shpreson që Santos të arrijë marrëveshje me Manchester Cityn për vazhdimin e qëndrimit të tij në Brazil. Robinho iu bashkua Santosit në formë huazimi në janar pas fillimit të vështirë të sezonit 2009/10 në City. Ai e gjeti formën e tij më të mirë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.495Z

Brazil Santos pushohet tekniku

Trajneri i Santos Dorival Junior eshte pushuar nga puna pasi ka refuzuar te nxjerre ne loje Neymar edhe pse nje gje e tille i eshte kerkuar nga shoqeria. Talenti i ri brazilian 18 vjec eshte denuar se fundmi nga klubi per te paguar nje gjobe per fyerjen e trajnerit shokeve dhe kapitenit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.431Z

Zhduket braziliani Dos Santos

 Një nga idhujt e tifozerisë kolonjare, sulmuesi Dos Santos, mësohet se është larguar në rrethana misterioze nga Erseka. Të pyetur për këtë largim të papritur të sulmuesit kryesor të kolonjarëve, asnjë nga drejtuesit e klubit nuk ka dhënë shpjegim. Gazeta tentoi disa herë, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.211Z

Robinjo huazohet tek Santos

Manchester City ka hequr dore nga sulmuesi Robinjo, duke e huazuar ate per gjashte muaj te skuadra braziliane e Santos, ku lojtari u be i famshem, përpara se te transferohej ne fillim te Reali i Madridit dhe me pas te klubi anglez. Robinjo u transferua te City ne vitin 2008, duke thyer edhe rekordi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.655Z

Nejmar: Te Santos deri në dhjetor

Nejmar ka pohuar se ai do të mbetet te Santos dhe nuk do të largohet gjatë këtij afati kalimtar. Braziliani është lidhur me një numër klubesh në Europë pas paraqitjeve të tij të shkëlqyera sezonin e kaluar me Santos. Agjenti i tij, Vagner Ribeiro, zbuloi gjatë fundjavës se Real Madrid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.233Z

Dos Santos vlerëson ofertat

Nga Express më 27 qershor 2011 në ora 19:30 Ylli meksikan Giovani dos Santos ka pranuar se ka disa oferta derisa bëhet gati të përfundon aventurën e tij të dështuar në Tottenham Hotspur. 22 vjeçari kaloi në White Hart Lane nga Barcelona në verën e vitit 2008 për 6 milionë euro po

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama