Rezultate te kerkimit per termin: +Sarande

Total: 3763
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.338Z

Sarande kapet banda autoree 16 vjedhjeve e shperthimeve

Te tjera rreth shkrimit FOTO- Shperthimet me eksploziv TIRANE- Gjashte anetare te nje bande kriminale qe merrej me vjedhje banesash makinash e lokalesh por dhe shkaterrim prone nepermjet shperthimeve me eksploziv kane perfunduar ne prangat e policise se komisariatit te Sarandes.Banda per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.485Z

Sarande, Ujesjellesi siguron jeten e punetoreve

SARANDE- Drejtoria e Ujesjelles-Kanalizime ne Sarande ka pajisur dje te gjithe punonjesit e ndermarrjes, me policen e sigurimit te jetes nga aksidentet ne pune. Pas dhenies se uniformave dhe pajisjeve te domosdoshme per lehtesimin e proceseve ne pune, ishte radha e sigurimit te punetoreve nga akside

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.412Z

Sarande qellon me automatik drejt makines largohet autori

Sarande 13 tetor 2011 NOA ndash Nje 28-vjecar nga Fieri dhe banues ne Sarande qellon mbi dy shtetas te tjere me automatik pa mundur te lendoje asnjerin prej shenjestrave te tij. Blute e Sarandes bejne me dije se ngjarja ndodhi mbremjen e te merkures rreth ores 2045 minuta ne afersi te shkolles 9-v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.937Z

Berisha, takim me 40 kryebashkiake ne Sarande

Kryeministri Berisha do te jete per dy dite ne Sarande, duke filluar nga dita e sotme. Kreu i ekzekutivit do te zbarkoje ne zonen elektorale te Nanos, nepermjet nje inaugurimi te rruges Hotel Butrinti-Kanali Cukes me vlere prej 3 milione euro. Po keshtu, do te kete vizite ne rrugen e planifikuar te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.436Z

Sarande dy aksidente 4 persona te plagosur

Kater persona jane plagosur paraditen e sotme si pasoje e dy aksidenteve rrugore ne Sarande. Aksidenti i pare ka ndodhur ne fshatin Vllahat te Sarandes ku nje makine ka dale nga rruga dhe per pasoje jane plagosur dy shtetasit Kasim Basho 57 vjec dhe Esma Hamzai 71 vjec te cilet jane derguar ne spi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.756Z

Sarande zbulohet nje bazefalsifikimi monedhash

Policia e Sarandes ka arritur te shkaterroje nje baze per falsifikimin e monedhave po ne kete qytet. Policia arriti te arrestoje Klauid Kadena 22-vjec lindur ne Tepelene dhe banues ne Sarande ndersa i dyshuari Saimir Selmani 28-vjec lindur dhe banues ne Sarande u shpall ne kerkim.Nga kontrollet ne b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.405Z

Sarande, zbarkojne turistet e pare amerikane

SARANDE- Shqiperia behet perhere e me shume nje vend i sigurt per turistet e huaj. Dy krociera kane zbarkuar dje ne portin e Sarandes me 149 persona ne bord ne prag te ketij sezoni veror. Burime nga porti thane per "KJ" se "Le Levant" dhe "Island Sky" sollen dje turistet e pare. Krociera "Le Levant"

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama