Rezultate te kerkimit per termin: +Sardian +Sulejmani

Total: 103
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.247Z

Anëtari i bandës së Durrësit “përleshet” me Policinë e Burgjeve

10/12/2008  Efektivët kallëzojnë në Prokurori Sardian Sulejmanin, i shtohet vepër penale TIRANË- Sardian Sulejmani, anëtar i bandës së Durrësit, ka kundërshtuar një kontroll të Policisë së Burgjeve dhe për këtë arsye ndaj tij është hapur një tjetër proces penal. Sakaq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.225Z

Proçes tjetër për të pandehurit e "Bandës së Durrësit"

Një tjetër proces do të hapet, këtë herë në Gjykatën e Shkallës së Parë Tiranë ndaj Sardian Sulejmanit, një nga të pandehurit e "Bandës së Durrësit".Sulejmani akuzohet së fundmi nga prokuroria e Tiranës për veprën penale të "kundërshtimit të punonjësit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.166Z

Gjykata jep vendimin për "Bandën e Durrësit", burg për jetë Lulëzim Berishës

Një tjetër çështje e bujshme ka marrë zgjidhje në pushtetin e gjyqësorit. Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë dhënë sot verdiktin e saj për 16 anëtarët e "Bandës së Durrësit".Sipas këti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.096Z

Anëtari i bandës së Durrësit:Më rrahën policët në qeli

 TIRANE – Sardian Sulejmani, anëtari i bandës së Durrësit, i akuzuar për dhunë ndaj gardianëve të burgut 302, do të gjykohet me procedura të gjykimit të shkurtuar. Kërkesën për ta zgjidhur çështjen në gjendjen që ndodhen aktet e përgatitura nga Prokuroria, e paraq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.165Z

"Banda e Durrësit", Krimet e Rënda 4 burgime përjetë

TIRANË- Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar me burgim të  përjetshëm  3 anëtarët e “Bandës së Durrësit”, Lulzim Berishen, Endrit Doklen dhe Indrit Taullain. Krimet e Rënda gjatë verdiktit përfundim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.163Z

Krimet e Rënda rrëzojnë kërkesën e Ardian Sulejmanit

Tiranë - Gjykata e Krimeve të Rënda rrëzoi dje kërkesën e mbrojtjes së të pandehurit të bandës së Durrësit, Sardian Sulejmani, për ndryshimin e kryetarit të trupit gjykues. Kjo kërkesë u mor në shqyrtim seancën e sotme nga gjykata, e cila në përfundim vendosi rrëzimin e saj. Sar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.475Z

“Banda e Durrësit”; “Loja” e avokatëve me klientët, dështon sërish gjyqi

Në Gjykatën e Krimeve të Rënda ka dështuar edhe dje procesi në ngarkim të 16 të pandehurve, të akuzuar si anëtarë të “Bandës së Durrësit”. Shkak për dështimin e seancës janë bërë sërish avokatët mbrojtës të të pandehurve, të cilët kanë debatuar për zëvendësimet e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama