Rezultate te kerkimit per termin: +Sardian +Sulejmani

Total: 103
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.172Z

Gjykata jep vendimin për Bandën e Durrësit, burg përjetë Lulëzim Berishës

Share Një tjetër çështje e bujshme ka marrë zgjidhje në pushtetin e gjyqësorit. Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë dhënë sot verdiktin e saj për 16 anëtarët e “Bandës së Durrësit”.Sipas këtij vendimi për tre nga antarët e bandës Lulzim Beri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.322Z

Mungojnë avokatët, shtyhet seanca për bandën e Cërrikut

Tiranë - Mungesa e avokatëve në Gjykatën e Krimeve të Rënda u bë dje shkak për dështimin e radhës ndaj të pandehurve të bandës së Cërrikut. Të nëntë anëtarët e bandës akuzohen për vrasjen e 6 punonjësve të Gardës së Republikës dhe plagosjen e disa të tjerëve në vitin 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.060Z

Deshmia e Adriatik Colit

"Endriti i telefonoi Avniut dhe i tha qe te vinte tek shtepia jone dhe ai erdhi. Ne ate kohe, ne shtepi gjendeshim une, Endrit Dokle, Kujtim Buna dhe Sardian Sulejmani. Endriti e pyeti edhe njehere Avni Gashin per vrasjen e Klodit dhe Avniu po tregonte ngjarjen, ashtu sic e kishte treguar me pare. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.166Z

"Banda e Durrësit", Krimet e Rënda 4 burgime përjetë

TIRANË- Gjykata e Krimeve të Rënda i dha sot fund një ndër proceseve më të gjata gjyqësore, të zhvilluara në këtë institucion.Trupi gjykues me në krye Gurali Brahimllari dha 4 brugime të përjetshme për anëtarët e “Bandës së Durrësit", Lulzim Berishen, Endrit Doklen,  Ind

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.114Z

Vendimi: Gjyqtari “Bandes se Durresit” nuk do largohet

Tirane - Gjykata e Krimeve te Renda hedh poshte kerkesen e anetarit te dyshuar te “Bandes se Durresit” per ndryshimin e kryetarit te trupit gjykues. Pas perplasjes me kryetarin e togave te zeza, Gurali Brahmillari, Sardian Sulejmani pretendoi edhe largimin e gjyqtarit. “Kryetari ka tendence pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.166Z

"Banda e Durrësit", Gjykata e Krimeve të Rënda 4 burgime përjetë

TIRANË- Gjykata e Krimeve të Rënda i dha sot fund një ndër proceseve më të gjata gjyqësore, të zhvilluara në këtë institucion.Trupi gjykues me në krye Gurali Brahimllari dha 4 brugime të përjetshme për anëtarët e “Bandës së Durrësit", Lulzim Berishen, Endrit Doklen,  Ind

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.775Z

Gjykata: Jo gjykim me vete "Bandes se Durresit"

Tirane - Pese prej te pandehurve te "Bandes se Durresit" kerkojne vecimin e ceshtjes ne Gjykaten e Krimeve te Renda. Ne seancen e djeshme ne ngarkim te 17 anetareve te dy grupeve rivale, pese nga avokatet mbrojtes kane kerkuar gjykim te mevetesishem, me qellim perjashtimin e klienteve nga dosja ne g

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama