Rezultate te kerkimit per termin: +Seanca

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.689Z

Fier, shtyhet proçesi i Ruzhdies

është shtyrë sërish seanca gjyqësore për të pandehurit e dosjes së “Ruzhdies”. Shkak është bërë mungesa e tre të pandehurve dhe avokatëve të tyre mbrojtës. Qazim Aliaj, Pëllumb Fejzaj dhe Ervin Myftaraj akuzohen nga prokuroria e Fierit për manipulimin e list

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.130Z

Largohen policët te Kuvendi

Numri i policëve te Kuvendi i Kosovës ka filluar të pakësohet. Numër i madh i policëve që nga orët e hershme të mëngjesit janë stacionuar para Kuvendit të Kosovës ku ende po vazhdon seanca e Kuvendit. Seanca e sotme sikurse edhe herave tjera është përshkruar me gaz lotsjellës dhe m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.397Z

Video-pergjimit Meta-Prifti mblidhet grupi i riekspertimit

Tre eksperte jane mbledhur dje ne zyrat e Prokurorise se Pergjithshme per te licencuar disa pajisje e programe kompjuterike te cilat do te hedhin drite mbi autenticitetin e video-pergjimit Tre ekspertet e ngarkuar nga Gjykata e Larte per riekspertimin e video

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.195Z

Shtyhet për në 2 korrik gjyqi ndajFrrokut, mungonte një dëshmitar

TIRANE- Seanca gjyqësore ndaj Arben Frrokut është shtyrë sërisht, pasi mungonte një dëshmitar. Në seancën e sotme nuk kishte ardhur Arben Ndoka, i cili nuk ishte njoftuar nga Prokuroria. Kështu, seanca ndaj të pandehurit Frroku ësht&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.963Z

“Baresha” në Kuvend

Me zërin e Nexhmije Pagarushës po testohet teknika e zorimit në Kuvendin e Kosovës. Atmosferë e qetë duket pak minuta para se të nis seanca e re plenare e Kuvendit, që në agjendë ka renditjen e mbetur nga seanca e kaluar, raporton KosovaPress. Ndërkohë në shkallët e Kuvendit që të qo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.116Z

Banda e Durrësit, kërkesa e të pandehurit shtyn seancën

Tiranë - Procesi gjyqësor në Gjykatën e Krimeve të Rënda ndaj Bandës së Durrësit ka dështuar, duke sjellë kështu dështimin e seancës së radhës. Edhe pse në seancën e djeshme kanë qenë të gjithë avokatët e të pandehurve, shkak kanë qenë sërish ata që seanca të përfundoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.044Z

Protesta nacionaliste, vijon procesi ndaj te rinjve

Ne Gjykaten e Shkalles se Pare ne Gjirokaster eshte mbajtur seanca e katert gjyqesore ne ngarkim te dy te rinjve nga fshati Toc i Tepelenes qe akuzohen per organizim te paligjshem te protestave. Seanca gjyqesore eshte shoqeruar me proteste ne nje nga sheshet kryesore te organizuara nga sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama