Rezultate te kerkimit per termin: +Secili

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.655Z

Topalli: Secili nxënës të ketë kompjuter

Duke përshëndetur nxënësit e shkollës 9-vjeçare "Misto Mame", në Tiranë dhe mësuesit e kësaj shkolle Topalli e cilësoi këtë ditë si më të rëndësishmen në jetën e një të riu. Për Kryetaren e Kuvendit mësuesit meritojnë vetëm mirënjohje për misionin e tyre fisnik në edukim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.465Z

Berisha akuzon qeverinë: Porositi 3 Benz-a të blinduar, 700 mijë euro secili

Në seancën e sotme plenare në Kuvend, ish-kryeministri Berisha ka akuzuar kreun e qeverisë Edi Rama se ka urdhëruar ushtrimin e terrorit dhe ka fyer studentët që e qëlluan me vezë pak ditë më parë pas daljes nga Fakulteti i Shkencave Sociale. Berisha ka akuzuar qeverinë se ka porositur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.118Z

INVESTIGIMI/ Kryetarët e bashkive, nga 7 prona secili. Vetëm 2 janë të varfër

46 kryetarë bashkie nga 61 të tillë që u zgjodhën vitin e kaluar kanë nën zotërim së bashku me anëtarë të familjes në total një numër prej 317 prona të patundshme në pronësi, sipas një investigimi të kryer nga Open Data Albania (oda). Mesatarja e pronave për çdo kryebashkiak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.791Z

Një letër, që secili do donte ti dërgonte gjyqtarit të çështjes së vet

Nga Keti Bazhdari Shoqata e gjyqatrëve qenka munduar të flasë përmes rreshtave në letrën saj ankesë ndaj qëndrimit të mbajtur, kryesisht nga ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Shqipërisë, Z. Donald Lu ndaj reformës në drejtësi. Sipas kësaj letër, zbatimi i reformës me dorë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.271Z

Ndihmë mund të ofrojë secili njeri

TEDxPrishtina Blog: Tringa Kelmendi "Kafshatë që s'kapërdihet asht, or vlla, mjerimi, kafshatë që të mbetë në fyt edhe të ze trishtimi kur shef ftyra të zbeta edhe sy të jeshilta që të shikojnë si hije dhe shtrijnë duert e mpita edhe ashtu të shtrime mbrapa teje mbesin të tanë je

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.110Z

Pasuritë e 61 kryebashkiakëve/ Secili mesatarisht me nga 7 prona

Duket se kryetarët e bashkive i përkasin shtresave më të pasura në hierarkinë e zyrtarëve publikë në Shqipëri. 46 kryetarë bashkish zotërojnë në total 317 prona të patundshme, me një mesatare prej 7 pronash për secilin prej tyre. Të dhënat vijnë përmes portalit Open Data Albani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.165Z

"Më jepni 10 mijë euro secili dhe ju bëj deputet"

Ky është Julia Deda, humorist në gjurmët e babait, Zef Deda. Aktori i njohur i show-t, "Apartamenti 2XL" vjen si parlamentar. Në këtë foto në karrigen e kryetarit te Kuvendit Ilir Meta, Juli, siç i thërrasin të gjithë shfaqet si një kryeparlamentar i vërtetë. Madje, madje sipas tij,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama