Rezultate te kerkimit per termin: +Secili

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.556Z

Ushtria për kanabisin? Kodheli: Secili bën atë që i takon

“Punët në demokraci janë të ndara, secili bën atë që i takon”. Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli reagon ndaj deklaratës së ministrit të Drejtësisë lidhur me angazhimin e Ushtrisë për të luftuar kanabisin. Nga Kruja ku u u mbollën 5 mijë pemë në Parkun Nënë Tereza n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.689Z

Olldashi Secili jete pergjegjes per rezultatin e tij

Sali Berisha u dorëhoq pas 22 vitesh duke u lënë një standard të ri, atë të përgjegjësisë për rezultatin. Është mekanizimi që Sokol Olldashi thotë se me drejtimin e PD-së prej tij do të aplikohej në të gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.704Z

Tabaku Tirana e paster nis nga secili prej nesh

Bashkia e Tiranës ka vijuar dhe sot fushatën e saj për sensibilizimin qytetar në funksion të një qyteti të pastër. Kështu, nënkryetarja, Jorida Tabaku i mëshoi me forcë faktit se “Tirana e pastër” duhet të nisë ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.655Z

Topalli: Secili nxënës të ketë kompjuter

Duke përshëndetur nxënësit e shkollës 9-vjeçare "Misto Mame", në Tiranë dhe mësuesit e kësaj shkolle Topalli e cilësoi këtë ditë si më të rëndësishmen në jetën e një të riu. Për Kryetaren e Kuvendit mësuesit meritojnë vetëm mirënjohje për misionin e tyre fisnik në edukim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.465Z

Berisha akuzon qeverinë: Porositi 3 Benz-a të blinduar, 700 mijë euro secili

Në seancën e sotme plenare në Kuvend, ish-kryeministri Berisha ka akuzuar kreun e qeverisë Edi Rama se ka urdhëruar ushtrimin e terrorit dhe ka fyer studentët që e qëlluan me vezë pak ditë më parë pas daljes nga Fakulteti i Shkencave Sociale. Berisha ka akuzuar qeverinë se ka porositur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.118Z

INVESTIGIMI/ Kryetarët e bashkive, nga 7 prona secili. Vetëm 2 janë të varfër

46 kryetarë bashkie nga 61 të tillë që u zgjodhën vitin e kaluar kanë nën zotërim së bashku me anëtarë të familjes në total një numër prej 317 prona të patundshme në pronësi, sipas një investigimi të kryer nga Open Data Albania (oda). Mesatarja e pronave për çdo kryebashkiak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.791Z

Një letër, që secili do donte ti dërgonte gjyqtarit të çështjes së vet

Nga Keti Bazhdari Shoqata e gjyqatrëve qenka munduar të flasë përmes rreshtave në letrën saj ankesë ndaj qëndrimit të mbajtur, kryesisht nga ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Shqipërisë, Z. Donald Lu ndaj reformës në drejtësi. Sipas kësaj letër, zbatimi i reformës me dorë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama