Rezultate te kerkimit per termin: +Sejdini +Thesari

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.348Z

Sejdini Thesari po bllokon fondet

Elbasan Kryetari i Bashkise se Elbasanit Qazim Sejdini gjate nje konference per shtyp ne media eshte shprehur me tone te ashpra ndaj drejtoreshes aktuale te Deges se Thesarit te Elbasanit Suela Myftarit. Madje Sejdini ka deklaruar se do te padise dhe do te kerkoje ndjekje penale ne Prokurorine e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.449Z

Ja sa është pasuria e kryetarëve të Bashkive

Zbardhet pasuria e kryebashkiakëve, disa prej të cilëve të quajtur edhe pashallarë, për shkak të numrit të madh të mandateve, në krye të njësive vendore. Kryetari i Bashkisë Kamëz, Xhelal Mziu, deklaron pranë ILDKP se ka boshatisur xhepat dhe llogaritë, gjatë dy viteve të fundit, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.458Z

Kryetarët e Bashkive mes luksit dhe kredive, zbulohen pasuritë

Zbardhet pasuria e kryebashkiakëve, disa prej të cilëve të quajtur edhe pashallarë, për shkak të numrit të madh të mandateve, në krye të njësive vendore. Kryetari i Bashkisë Kamëz, Xhelal Mziu, deklaron pranë ILDKP se ka boshatisur xhepat dhe llogaritë, gjatë dy viteve të fundit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama