Rezultate te kerkimit per termin: +Sejdini +Thesari

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.449Z

Ja sa është pasuria e kryetarëve të Bashkive

Zbardhet pasuria e kryebashkiakëve, disa prej të cilëve të quajtur edhe pashallarë, për shkak të numrit të madh të mandateve, në krye të njësive vendore. Kryetari i Bashkisë Kamëz, Xhelal Mziu, deklaron pranë ILDKP se ka boshatisur xhepat dhe llogaritë, gjatë dy viteve të fundit, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.458Z

Kryetarët e Bashkive mes luksit dhe kredive, zbulohen pasuritë

Zbardhet pasuria e kryebashkiakëve, disa prej të cilëve të quajtur edhe pashallarë, për shkak të numrit të madh të mandateve, në krye të njësive vendore. Kryetari i Bashkisë Kamëz, Xhelal Mziu, deklaron pranë ILDKP se ka boshatisur xhepat dhe llogaritë, gjatë dy viteve të fundit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama