Rezultate te kerkimit per termin: +Sekretarit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.192Z

Zëvendësi i sekretarit të Përgjithshëm të OKB-së, në Prishtinë

Zëvendësi i sekretarit të Përgjithshëm të OKB-së, Zhan Mari Gueheno, ka arritur në Prishtinë, në kuadër të një misioni faktmbledhës. Gjatë pasdites, zëvendësi i sekretarit të Përgjithshëm të OKB-së, Gueheno, zhvilloi takime me presidentin Fatmir Sejdiu, shefin e UNMIK-ut, Joak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.292Z

Vizita e pare turne e Kerryt ne cilesine e sekretarit te shtetit

Vizita e pare turne e Kerryt ne cilesine e sekretarit te shtetit E hene 25 Shkurt 2013 1011 Vizita e pare turne e Kerryt ne cilesine e sekretarit te shtetit pJohn Kerry do te qendroje te henen ne Londer qe njekohesisht eshte edhe udhetimi i pare i tij jashte vendit ne poziten e sekretarit ameri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.279Z

Vizite historike e sekretarit John Kerry ne Shqiperi!

Nga Sali Berisha Sot erdhi per nje vizite miqesore, historike ne Shqiperi, Sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry. Kjo vizite, qe eshte e pesta e nje sekretari shteti ne Tirane qe nga viti 1991, eshte deshmi e vleresimit dhe ndjenjave miqesore qe SHBA kane per Shqiperine dhe shqiptaret. Vizita

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.692Z

Shpërthen makina e sekretarit të PS në Vlorë

VLORË- Incident në Vlorë. Shpërthen makina e sekretarit të Partisë Socialiste, Kreshnik Tepelena. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 06:30 minuta në zonën e Ujit të Ftohtë, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar nga shpërthimi. Nga shpërthimi mësohet se është dëmtuar tërësis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.251Z

Shqiptarët, të nderuar nga vizita e sekretarit Kerri

Aleanca 25-vjeçare shqiptaro-amerikane kremtohet me vizitën e kryediplomatit të SHBA-ve. Nderimi për 25 vjet aleancë, konfirmim i rolit strategjik që kombi ynë ka fituar në rajon dhe nxitje për përshpejtimin e reformave që konsolidojnë demokracinë. Shqiptarët, të nderuar nga v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.293Z

Zëvendësohet vula e sekretarit në QV e Fushë Çidhen

Zëvendësohet vula e humbur e sekretarit në Qendrën e Votimit të njësisë administrative Fushë Çidhen. Humbja e vulës mbajti pezull proçesin e votimit. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mbledhjen e dites së sotme shqyrtoi dhe miratoi projektvendimin, Për nxjerrjen jashtë përdorimit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.321Z

Ruçi jep dorëheqjen, Balla merr postin e Sekretarit të Përgjithshëm të PS-së

Nga sot Taulant Balla do të mbajë edhe postin e Sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Socialiste Taulant Balla. Në mbledhjen e Asamblesë Kombëtare të PS-së, që u mbajt paraditen e sotme në hotel “Tirana”  Gramoz Rurçi dha dorëheqjen nga posti i Sekretarit të Përgji

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama