Rezultate te kerkimit per termin: +Sekretarit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.780Z

Sulmet në Boston, Bumçi i telegram ngushëllimi sekretarit Kerry

Gazeta ShqipMinistria e Punëve të Jashtme të Shqipërisë ka dënuar me forcë aktet e dhunës që ndodhën një ditë më parë në përfundim të Maratonës së Bostonit, ku tre persona humbën jetën dhe rreth 140 persona u dëmtuan rëndë. Duke iu bashkuar popullit amerikan në këtë moment

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.121Z

Polemika rreth Sekretarit te Pergjithshem te NATO, Turqia kundershton

Ramussen, kandidati kryesor Strasburg, 4 prill, 10:25, NOA - Polemika të shumta kanë përfshirë diskutimin rreth zgjedhjes së Sekretarit të Përgjithshëm ardhshëm të NATO-s, i cili do të zgjidhet sot në Samitin e Strasburgut. Bëhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.112Z

MAS, vijon konflikti mes ministres dhe sekretarit të përgjithshëm

Konflikti mes ministres së Arsimit dhe sekretarit të përgjithshëm Plarent Ndreca, për të cilin zonja Karabina ka kërkuar pezullim, duket se ka shkaktuar vonesat e pagave për punonjësit e këtij dikasteri. Për këtë, ministrja Karabina ka shpërndarë një deklaratë për media ku thotë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.641Z

Eduard Selami: Do të kandidoj për postin e sekretarit të përgjithshëm

Eduard Selami, 24 vite më parë ishte frymëzues i studentëve dhe themeluesi i PD-së, duke luajtur një rol të rëndësishëm në përmbysjen e diktaturës komuniste në Shqipëri që në vitet e para të demokracisë. Por ai është edhe ish-sekretari i parë i përgjithshëm i demokratëve q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.192Z

Zëvendësi i sekretarit të Përgjithshëm të OKB-së, në Prishtinë

Zëvendësi i sekretarit të Përgjithshëm të OKB-së, Zhan Mari Gueheno, ka arritur në Prishtinë, në kuadër të një misioni faktmbledhës. Gjatë pasdites, zëvendësi i sekretarit të Përgjithshëm të OKB-së, Gueheno, zhvilloi takime me presidentin Fatmir Sejdiu, shefin e UNMIK-ut, Joak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.292Z

Vizita e pare turne e Kerryt ne cilesine e sekretarit te shtetit

Vizita e pare turne e Kerryt ne cilesine e sekretarit te shtetit E hene 25 Shkurt 2013 1011 Vizita e pare turne e Kerryt ne cilesine e sekretarit te shtetit pJohn Kerry do te qendroje te henen ne Londer qe njekohesisht eshte edhe udhetimi i pare i tij jashte vendit ne poziten e sekretarit ameri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.279Z

Vizite historike e sekretarit John Kerry ne Shqiperi!

Nga Sali Berisha Sot erdhi per nje vizite miqesore, historike ne Shqiperi, Sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry. Kjo vizite, qe eshte e pesta e nje sekretari shteti ne Tirane qe nga viti 1991, eshte deshmi e vleresimit dhe ndjenjave miqesore qe SHBA kane per Shqiperine dhe shqiptaret. Vizita

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama