Rezultate te kerkimit per termin: +Selman +Heti

Total: 110
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.649Z

Mungon avokati, shtyhet vendimi për "Bandën e Durrësit"

TIRANE - Shtyhet seanca gjyqësore ndaj ‘Bandës së Durrësit’, kur priteshin konkluzionet e mbrojtjes dhe vendimi për të pandehurit e akuzuar si anëtarë të kësaj bande. Seanca gjyqësore u shty për shkak të mungesës së njërit prej avokatëve mbrojtës.Vangjel Muzina, avokati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.166Z

"Banda e Durrësit", Krimet e Rënda 4 burgime përjetë

TIRANË- Gjykata e Krimeve të Rënda i dha sot fund një ndër proceseve më të gjata gjyqësore, të zhvilluara në këtë institucion.Trupi gjykues me në krye Gurali Brahimllari dha 4 brugime të përjetshme për anëtarët e “Bandës së Durrësit", Lulzim Berishen, Endrit Doklen,  Ind

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.231Z

Vrasesit me pagese refuzojne ti pergjigjen prokurorise

TIRAN- Pas refuzimit per te dhene shpjegime dhe per tu pyetur para Gjykates te pandehurit Endrit Dokle Sardjan Sulejmani dhe Elvin Hoxhosmani kete rruge ndoqen edhe te pandehurit Altin Olloni Spartak Kalthi Selman Heti dhe Kristian Begu. Ndersa te pandehurit Kujtim Buna dhe Indrit Taullaj nuk pra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.166Z

"Banda e Durrësit", Gjykata e Krimeve të Rënda 4 burgime përjetë

TIRANË- Gjykata e Krimeve të Rënda i dha sot fund një ndër proceseve më të gjata gjyqësore, të zhvilluara në këtë institucion.Trupi gjykues me në krye Gurali Brahimllari dha 4 brugime të përjetshme për anëtarët e “Bandës së Durrësit", Lulzim Berishen, Endrit Doklen,  Ind

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.091Z

Prokurori: Coli do pyetet me dyer të mbyllura

Banda e Durrësit Kundërshtohet prokuroria për të penduarin e "bandës" së Lul Berishës. Pasuritë e këtij të fundit janë kërkuar për sekuestro nga hetuesit TIRANË- Prokuroria e Krimeve të Rënda, në procesin gjyqësor ndaj 16 të pandehurve të akuzuar si anëtarë të "bandave" t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.156Z

Kreu i Dhomes se Avokatise se Tirane, mbrojtesi i Lul Berishes

I pandehuri Lulzim Berisha, i cilesuar si kreu i "bandes se Durresit", do te mbrohet nga kryetari i Dhomes se Avokatise se Tiranes, Fatmir Braka. Vendimi eshte marre dje nga kryesuesi i turpit gjykues, Gurali Brahimllari, ne seancen e djeshme, pas mungeses se dy avokateve Arben Qeleshi dhe Ilia Ilia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.106Z

Banda e Durrësit, avokatët dështojnë përsëri procesin

03/04/2009  Debate në sallë TIRANË – Shtyhet sërish procesi gjyqësor kundër të pandehurve që bëjnë pjesë në bandën e Durrësit. Shkak për shtyrjen është bërë largimi i njërit prej avokatëve mbrojtës. Pas disa minutash zënkë në sallën e gjyqit, i pandehuri Selman

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama