Rezultate te kerkimit per termin: +Selman +Heti

Total: 110
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.166Z

"Banda e Durrësit", Gjykata e Krimeve të Rënda 4 burgime përjetë

TIRANË- Gjykata e Krimeve të Rënda i dha sot fund një ndër proceseve më të gjata gjyqësore, të zhvilluara në këtë institucion.Trupi gjykues me në krye Gurali Brahimllari dha 4 brugime të përjetshme për anëtarët e “Bandës së Durrësit", Lulzim Berishen, Endrit Doklen,  Ind

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.091Z

Prokurori: Coli do pyetet me dyer të mbyllura

Banda e Durrësit Kundërshtohet prokuroria për të penduarin e "bandës" së Lul Berishës. Pasuritë e këtij të fundit janë kërkuar për sekuestro nga hetuesit TIRANË- Prokuroria e Krimeve të Rënda, në procesin gjyqësor ndaj 16 të pandehurve të akuzuar si anëtarë të "bandave" t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.156Z

Kreu i Dhomes se Avokatise se Tirane, mbrojtesi i Lul Berishes

I pandehuri Lulzim Berisha, i cilesuar si kreu i "bandes se Durresit", do te mbrohet nga kryetari i Dhomes se Avokatise se Tiranes, Fatmir Braka. Vendimi eshte marre dje nga kryesuesi i turpit gjykues, Gurali Brahimllari, ne seancen e djeshme, pas mungeses se dy avokateve Arben Qeleshi dhe Ilia Ilia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.106Z

Banda e Durrësit, avokatët dështojnë përsëri procesin

03/04/2009  Debate në sallë TIRANË – Shtyhet sërish procesi gjyqësor kundër të pandehurve që bëjnë pjesë në bandën e Durrësit. Shkak për shtyrjen është bërë largimi i njërit prej avokatëve mbrojtës. Pas disa minutash zënkë në sallën e gjyqit, i pandehuri Selman

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.644Z

Banda e Durrësit, prokuroria jep pretencën

TIRANE- “Burg per jete” ka kerkuar Prokuroria per Lulzim Berishen,  Endrit Doklen,  Plaurent Dervishaj e Indrit Taullai, akuzuar si kreret e bandes se Durresit. Pretenca eshte dhene ne seancen e sotme per te  15 të pandehurit e bandes. Prokuroria kerkoi 25 vite burg për Sardian Su

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.116Z

Banda e Durrësit, kërkesa e të pandehurit shtyn seancën

Tiranë - Procesi gjyqësor në Gjykatën e Krimeve të Rënda ndaj Bandës së Durrësit ka dështuar, duke sjellë kështu dështimin e seancës së radhës. Edhe pse në seancën e djeshme kanë qenë të gjithë avokatët e të pandehurve, shkak kanë qenë sërish ata që seanca të përfundoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.381Z

"Banda e Durresit" ne gjyq

Grupi i cilesuar si "Banda e Durresit", i perbere nga kundershtare te njeri-tjetri, ka te pandehur 17 persona qe akuzohen nga Prokuroria e Krimeve te Renda per trafiqe, vrasje, plagosje dhe krime te tjera. Ata jane Lulzim Berisha, Endrit Dokle, Indrit Tuallaj, Kujtim Buna, Altin Olloni, Adriatik Col

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama