Rezultate te kerkimit per termin: +Shkaku

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.723Z

Zbardhet shkaku i vdekjes se protestuesit ne Londer

Hemoragjia ne stomak dhe jo ataku kardiak ishin shkaku i vdekjes se 47 vjecarit gjate protestave te G-20 ne Londer. Rezultati pritet te sjelle nje stuhi te vertete per Skotland Jardin, pas publikimit te videove qe tregonin dhunen e ushtruar ndaj Tomlison.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.870Z

Tenton të arratiset nga hoteli, shkaku: Fatura 7.4 mln USD

Share Një princeshë saudite tentoi të arratiset nga një hotel në Paris, për shkak se fatura që duhej të paguante ishte gjigande: plot 7.4 milion dollarë. Vetëm se të arratisesh me një mal me valixhe dhe 60 shërbëtorë pas vetes është pak e vështirë. Princesha Maha Al Sudairi tent

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.472Z

Në 2020, depresioni, shkaku i dytë për paaftësitë në punë

Shëndeti – Nga depresioni vuajnë 30 milionë europianë. Por vetëm 1 pacient në tre kurohet dhe shpeshherë, punëdhënësit nuk informohen për këtë gjë nga njerëzit e prekur prej tij, pasi kanë frikë se humbasin vendin e punës  Depresioni është tashmë sëmundja me incid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.928Z

Tre të vetëflijuar në 24 orë. Shkaku? Depresioni, varfëria e papunësia

Jo, nuk ka qenë një ditë e qetë as kjo që lamë pas. Tre persona vendosën ti japin fund jetës së tyre, ndërsa policia thotë se shkaqet e vetëvrasjes kanë qenë depresioni, papunësia e varfëria. Sa herë që kryeministri del e flet për mrekullinë ekonomike shqiptare, di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.038Z

Cana: Serbët e politizuan ndeshjen, nuk është ndërprerë shkaku i flamurit

Kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana në një bisedë telefonike në emisionin Rubion të KTV-së, ka thënë se ndeshja Serbi-Shqipëri nuk është ndërprerë shkaku i paraqitjes së dronit me flamur. Gjatë bisedës, Cana ka thënë se gjyqtari ka ndërprerë takimin shkaku i hedhjes së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.421Z

Klosi: Diferencat e nivelit ekonomik Shqipëri- Gjermani janë shkaku i azilantëve

I pyetur në studion e TemA TV për arsyet që i shtyjnë shqiptarët të kërkojne azil në shtetin gjerman, Klosi tha se kjo lidhet me faktin se qytetarët shqiptarë janë në kërkim të një jete më të mirë. Niveli ekonomik i Shqipërisë, sipas Klosit, nuk është arsyeja e largimit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:41.783Z

Divorci i Gibson, shkaku, nje kengetare ruse

Shkaku i divorcit te aktorit dhe regjisorit Mel Gibson pas 27 vjetesh martese, mund te jete lidhja e tij me kengetaren ruse Oksana Kolesnikova. Lajmin e ka bere te ditur faqja ruse Kinonews, sipas se ciles Gibson e ka njohur Oksanen ne nje restorant ne Beverly Hills. Por nje zedhenese e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama