Rezultate te kerkimit per termin: +Shkaku

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.797Z

Kosovë, shpërthim në Pejë, një i plagosur

PRISHTINË-Policia e Kosovës konfirmoi se sot paradite në Pejë, në oborrin e një shtëpie ka ndodhur një shpërthim dhe një person ka pësuar plagë trupore. Nga hetimet paraprake të policisë ende nuk dihet shkaku i shpërthimit dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.950Z

Autoritetet e mjeksise e kane percaktuar se aksidentale vdekjen e hitney Houston-it

Autoritetet e mjeksise kane percaktuar se vdekja muajin e kaluar e yllit amerikan te muzikes Whitney Houston ishte mbytje aksidentale por ne trupin e saj u gjenden edhe gjurme te kokaines dhe probleme me zemren. Zyra e mjekut ligjor ne Los Anxhelos beri nje njoftim dje duke thene se nuk ka shkak te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.864Z

Vlore sherr per makinat vdes nje 66-vjecar plagoset nje tjeter

Gervishtja e makines eshte bere shkaku i nje sherri me pasoje vdekjen e nje te moshuari dhe plagosjen e nje te riu. Ngjarja ka ndodhur mbremjen e sotme ne fshatin Gjorm te rrethit te Vlores. Dy te rinj te ketij fshati pasi kane gervishtur makinat me njeri-tjetrin pa ndonje dem te konsiderueshem kane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.492Z

Aksident me pasoje vdekjen ne Fushe-Kruje

Një aksident i rëndë, me pasojë vdekjen ka ndodhur në aksin rural Fushë Kruje –Ishëm. Një automjet me targa Kruje 7224 A, ka përplasur për vdekje 43-vjeçarin Behar Xhaferi. 43-vjeçari ishte nga fshati Bubq dhe po udhëtonte m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.054Z

Vdes një në aksident, plagosen 4 të tjerë

SHKODËR Një person ka gjetur vdekjen dhe katër të tjerë janë plagosur, si pasojë e një aksidenti automobilistik të ndodhur në aksin rrugor Qafë Mali – Tropojë. Në vendin e quajtur Përroi i Arrëzit, në segmentin Arrs – Milisk, një mjet fuoristradë Land Rover, me targa të huaja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.619Z

Maqedoni dorehiqet ministri i jashtem Milloshoski

Anton Milloshoski minister i jashtem i Maqedonise Shkup 30 qershor 2011 NOA- Shefi i deritanishem i diplomacise se Maqedonise Antonio Milloshoski deklaroi sot se terhiqet nga detyra per arsye personale. Milloshoski ne nje konference per gazetaret deklaroi se terhiqet nga shkaku i arsyeve private dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.539Z

Berisha në fushatë zgjedhore

Fushata zgjedhore ka qenë në qendër të fjalës se liderit demokrat Sali Berisha në mbledhjen e grupit të PD-së. Kreu i ekzekutivit ka garantuar për një infrastrukturë zgjedhore të sigurt, edhe pse akuzat e opozitës për vjedhje votash nga mazhoranca janë shkaku i krizës së tejzgjatur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama