Rezultate te kerkimit per termin: +Shkaterrimi

Total: 639
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.972Z

Itali nis shkaterrimi i armeve kimike siriane

brbrNje ekuipazh i marines amerikane ka filluar shkaterrimin e armeve kimike siriane ne bordin e nje anije amerikane ne Mesdhe raporton Zeri i Amerikesbrbr brbrPentagoni thote se shkaterrimi i 600 toneve te armeve kimike do te marre rreth dy muaj Anija Cape Ray eshte e pajisur me nje sistem qe perdo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.477Z

Inter cfare shkaterrimi ne Napoli

var fbShare url httpvizionplusalinter-cfare-shkaterrimi-ne-napolisize smallbrbrTre gola tre pike dhe nje fitore e rendesishme per Napolin ne prag te nje sfide shume te rendesishme per te ardhmen ne Champions League Ne javen e 15 te kampionatit italian skuadra e Maurizio Sarrit shpartalloi Inter 3-0

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.970Z

Lejet e ndertimit Rama Shkaterrimi dhe shemtimi do te ndalen

0 brbr brbrKryeministri Rama ne nje postim ne rrjetet sociale preku serish ceshtjen e lejeve te ndertimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.977Z

Ambasadori danez Dhuna e shkaterrimi nuk justifikohen

Karsten Ankjaer Jensen Tirane 23 janar NOA 8211 Ambasadori i Danimarkes Karsten Ankjaer Jensen akuzoi sot politiken per mos viktimat u shkaktuan ne demonstrate nga paaftesia politike per te zgjidhur situaten. Tre persona paguan me cmimin me te larte te mundshem paaftesine e politikes shqiptare per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.735Z

Pakistan Ka vazhduar edhe sot shkaterrimi i vendndodhjes se bin Ladenit

Ka vazhduar edhe sot ne Pakistan shkaterrimi i kompleksit ku jetonte prej vitesh udheheqesi i al Kaides Osama Bin Laden ne te cilin u vra ne muajin maj nga forcat komando te Shteteve te Bashkuara te Amerikes. Pakistani nisi shkaterrimin e baneses se tij diten e djeshme ne veriperendim te qytetit Abb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.897Z

Shkaterrimi i Adriatikut protestojne shoqatat

Komuna Golem leje ndertimi pa kritere urbanistike Komuna e Golemit ka pergjegjesine kryesore te situates kaotike te krijuar me objektet pa leje te ngritura atje pa permbushur asnje kriter urbanistik sipas Shoqates se Hoteliereve ne Zonat Bregdetare. Golemi dhe Shkembi i Kavajes ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.958Z

Currilat shkaterrimi i paralajmeruar

Vendi emblematik i durrsakeve drejt degradimit. Plazhi i Currilave nder me te frekuentuarit nga durrsaket prej vitesh eshte kthyer ne zone te banueshme madje ne zone ku njeriu kultivon produktet e stines Zona e Currilave ka qene dhe mbetet vendi emblematik i durrsakeve ata me em

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama