Rezultate te kerkimit per termin: +Shkaterrimi

Total: 639
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.057Z

I ve flaken orendive ne shtepi arrestohet 31 vjecari

PUBLICITET br br Shkoder 29 janar 2016 NOAal - Vuan nga semundje mendore 31-vjecari i ka vene flaken orendive shtepiake ku jetonte ndersa policia ka bere te mundur ndalimin e tijbr br Burime policore bejne me dije se 31-vjecari Besnik Toma banues ne fshatin Kukel jetonte ne bane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.097Z

Durres nje person ndez zjarr brenda rrethimit te rezidences qeveritare

Durres 28 maj 2015 NOAal- Nje person ne Durres ka ndezur zjarr brenda rrethimit te rezidences qeveritarebr br Si pergjegjes per kete ngjarje te ndodhur pasditen e djeshme u be arrestimi ne flagrance i 46 vjecarit Fatos Arifi banues ne Durresbr br Arifi dyshohet se per motive te dobeta ka ndezur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.334Z

Konflikt dhe te shtena ne Kruje tre vellezer dhe nje tjeter kanosin me arme

Ne foto pistoleta e sekuestruarbr br Kruje 23 gusht 2016 NOAal- Nje konflikt i dhunshem i ndodhur ne Kruje gjate te cilit jane perdorur dhe arme zjarri ka pasur si protagoniste tre vellezer dhe nje person tjeterbr br Gjate mbremjes se te henes ne Borizane vellezerit Rilind Leka 40 vjec dhe Indri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.718Z

Dy dimensionet e transformimit te FA Nga Arben Imami

Forcat e Armatosura Shqiptare per shkak te Luftes se Ftohte, kishin trasheguar nje strukture qe kishte tejkaluar kapacitetet e saj dhe misionin. Numri i njesive te pronave, armeve, pajisjeve dhe fuqise punetore qe i perkasin FASH jo vetem qe ishte krejtesisht i paefektshem, por perkundrazi ishte i d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.164Z

Shkoder demtohet nje pike shitje e kompanise celulare

Foto arkiv PUBLICITET Shkoder 22 korrik 2014 NOAal- Ne qytetin e Shkodres nje person i paidentifikuar ka demtuar nje pike shitje te celulareve duke shkaktuar nje dem me vlere te madhebr br Nga hetimet e policise rezultoi se demi i shkaktuar eshte mbi tre milione leke te reja Meso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.314Z

France senati miraton reformen e pensioneve

Senati i Frances miraton planin per reformen pensionale te propozuar nga qeveria qe ka shkaktuar protesta ne gjithe Francen. Pas votimit te mbremshen ne Senat tani duhet qe te dy Dhomat e Parlamentit ta bejne votimin final per kete legjislacion para se ai te shnderrohet ne ligj.Sindikata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.713Z

Meta: Miratimi i Kodit, veprim provokativ

Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim, Ilir Meta konfirmoi sot se gjendja e grevisteve eshte e renduar, por pavaresisht kesaj askush nuk do te terhiqet nga protesta. "Ne do te shkojme deri ne fund derisa te arrijme qellim tone. Nuk duhet lejuar dhe pranuar shkaterrimi i zgjedhj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama