Rezultate te kerkimit per termin: +Shkodrn

Total: 13
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.758Z

Temperaturat e ulëta, probleme në lëvizjen e automjeteve

Qendra Operacionale e Emergjencave Civile n Ministrin e Brendshme njofton se ngricat kan shkaktuar srish probleme n lvizjen e automjeteve N rrethin e Shkodrs, mbetet i bllokuar aksi q lidh Shkodrn me Dukagjinin, nga Qafa e Thores. Akset rrugore Fush Arrz – Qaf Mali , Qaf Mali - Fierz dhe Qaf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.778Z

Basha takim me komunitetin e donatorëve

Komiteti Ndrministror i Emergjencs Civile zhvilloi nj takim me partnert kryesor t komunitetit t donatorve ku u diskutua mbi nevojat dhe mundsit e financimit pr prballimin e situats s prmbytjeve n qarqet Shkodr dhe Lezh. Synimi i takimit, prve paraqitjes s nevojave n plan afatshkurtr ishte edhe parap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.219Z

Islami: Fund bojkotit, por jo per emergjencen

I ashtuquajturi ‘grupi pr mendim ndryshe’, do t'i krkoj Partis Socialiste ne Asamblene Kombetare futjen n Parlament, por jo pr shkak t prmbytjeve n Shkodr. “PS e ka pranuar nepermjet te gjithe komisionereve te saj por edhe ne Kolegjin Zgjedhor, nga pikepamja legale rezul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.785Z

Socialistët bllokojnë rrugën në Elbasan dhe Shkodër

Socialistt kan gjetur nj metod t re proteste, duke mos u mbledhur n sheshe pr fjalime partiake, por duke bllokuar rrug nacionale ose lokale. Kshtu ndodhi n disa protesta t shkuara dhe kshtu ndodhi dje n Shkodr e Elbasan. Si bn t ditur zyra e shtypit pran PS-s dje “n rrugn n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:49.374Z

Rritet niveli i ujit, evakuohen dy lagje të Shkodrës

Kjo ka qen situat gjat paradites n zonn e Nn Shkodrs. Forcat e ushtris kan shtrir operacionin e evakuimit n fshatrat, Daj, Mushan, Shirq, Derragjan dhe Samrish pas rritjes s shpejt t nivelit t ujit n zonat e banuara. Evakuimi i pjess m t madhe t banorve shtprmes helikopterve t ushtris. Shum prej fam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.424Z

PS-ja e Shkodrës: Edi Rama po shkatërron partinë

Shiroka akuzon kryesocialistin se po pengon zgjedhjet për kreun e rrethit Zgjedhjet n Partin Socialiste pr degt e rrethit nuk kan prfunduar n disa rrethe. Debatet brenda gjirit t vet socialistve dhe lobingjet n antarsin e asambles s rrethit q i zgjedh krert e rinj, kan detyruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.130Z

Berisha, mesazh ngushëllimi familjes së aktorit Shiroka

Kryeministri Sali Berisha u drgoi dje nj mesazh ngushllimi familjarve t aktorit t njohur shkodran, Bep Shiroka, i cili u nda nga jeta t enjten, m 1 korrik, n moshn 76-vjeare. N mesazhin e tij drejtuar familjarve t t ndjerit Shiroka, kreu i qeveris, shprehet: “Ndihem thellsi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama