Rezultate te kerkimit per termin: +Shkreli

Total: 1264
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.958Z

Martin Shkreli “hesht” para Kongresit amerikan

Ish-drejtuesi i një kompanie farmaceutike, Martin Shkreli, gjatë ditës së enjte e ka shfrytëzuar të drejten e heshtjes në një seancë në Kongresin amerikan, ku nga ligjvënësit është pyetur në lidhje me çmimin e ilaqeve. Shkreli, me origjinë shqiptare, u bë i njohur në muajin shta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.794Z

Podrimja dhe Krasniqi, fitues të çmimit “Azem Shkreli”

Në bazë të vendimit të jurisë profesionale, ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sporteve, Valton Beqiri, ka nënshkruar vendimet për dhënien e çmimit kombëtar “Azem Shkreli” dhe të çmimit vjetor “Azem Shkreli”. Sipas vendimit të jurisë që kishte në përbërje Jusuf Buxhovin (kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.154Z

Suzana Shkreli, një shqiptare drejt Kongresit Amerikan

E njohur si prokurore aktive në SHBA më herët zonjusha amerikano - shqiptare, Suzanna Shkreli mori nominimin si kandidate e Partisë Demokrate të Amerikës për në Kongresin Amerikan në shtetin e Michiganit. Shqiptarët në SHBA duket se kanë mundësinë e artë për të patur zërin e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.131Z

Rishfaqet Martin Shkreli: Do të bëhem Mbreti i Shqipërisë

Nga Ruben Avxhiu   Martin Shkreli, që para disa muajsh mori nofkën shqiptari më i urryer në internet ka deklaruar se do të mbështesë kandidatin Donald Trump në zgjedhjet preidenciale. Kjo është zhvendosja e radhës politike e djalit të keq të farmaceutikës që krijoi një dallg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.055Z

Rishfaqet Martin Shkreli: Kërcënon me vdekje reperin Ghostface Killah

Martin Shkreli, djali famëkeq i farmaceutikës amerikane, është përsëri duke bërë emër në rrjetet sociale. Kësaj ai ka kërcënuar me jetë reperin Ghostface Killah. Në një video në të cilën ka dalë duke pirë verë, i rrethuar nga tre vetë me maska, ai ka kërcënuar pjesëtarin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.397Z

Shqiptarja Suzana Shkreli synon Kongresin Amerikan

Shqiptarja Suzana Shkreli e cila ushtron detyrën e prokurores në Macomb në Departamentin për mbrojtjen e fëmijëve në Shtetet e Bashkuara, i është futur garës për kandidate të Kongresit Amerikan. Ajo së fundmi ka postuar në ueb-faqen suzannaforcongress.com, në të cilën zotohet se do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.289Z

Arkitektet kunder shembjes Shkreli Godina eshte funksionale

Specialistet Kreu i shoqates kundershton vendimin e PD-se Arkitekte dhe intelektuale per te disaten here kembengulin se qendra nderkombetare e kultures Pjeter Arbnori nuk duhet te asgjesohet pasi kjo godine ne formen e Piramides mund te shfrytezohet per disa lloje sherbimesh. Arkitekti Artan Shkrel

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama