Rezultate te kerkimit per termin: +Shkreli

Total: 1264
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.395Z

Shqiptari më i urryer në botë: Kam shpikur kurën kundër sëmundjes në tru, por sdo ta prodhoj

Martin Shkreli, shqiptari që u shndërrua në personin më të urryer në Amerikë për shkak të rritjes së madhe të çmimit të ilaçit kundër AIDS. Por ai ka goditur sërish. Ai ka deklaruar se ka gjetur kurën ndaj një sëmundje degraduese në tru. Por thotë se nuk do ta prodhojë atë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.192Z

Vlorë, Lungomare gati për sezonin veror

Sezoni turistik do ta gjejë të përfunduar projektin e Lungomares. Garancia është dhënë nga kryebashkiaku i Vlorës Dritan Leli dhe arkitekti Artan Shkreli teksa kanë inspektuar punimet që vijojnë me ritme të përshpejtuara. Leli: Sezonin turistik në ato muajt klasik do ta gjejë projekti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.488Z

Thjesht ndër më të mirët

Shkodër - Xhoan Shkreli është një nga muzikantët e rinj shqiptarë, që thjeshtësisht, vetëm me punë arrin të jetë i suksesshëm. Shkodrani 25-vjeçar, i diplomuar në Itali për violinë, u cilësua një ndër 6 studentët më të mirë të diplomuar për vitin 2007 në të gjitha k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.885Z

Në Koman zbulohet kisha iliro-trake e shekullit VIII

Arkitekti i njohur shqiptar, Artan Shkreli bën me dije se gjatë gërmimeve në Koman është bërë një zbulim mbresëlënës që lidh fiset iliro-trake me fiset e reja arbënore. “ZBULIM MBRESELENES-verë e vitit 2014”, shkr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.479Z

Në ditën e rrëzimit të bustit të EnverHoxhës, bie rrethimi i fundit në Bllok

TIRANË - Në ditën e rrëzimit të bustit të Enver Hoxhës është hapur për qytetarët edhe rrethimi i fundit i komunizmit që gjendej në zemër të Tiranës. Mëngjesin e sotëm është hequr rrethimi i vilës 30, ose siç njihet ndryshe edhe vila e Mehmet Shehut.Arkitektët Artan Lame dhe Ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.443Z

FOTOT/ Momenti i arrestimit të shqiptarit më të urryer në botë

Martin Shkreli, që konsiderohet si shqiptari më i urryer në botë, është arrestuar sot nga FBI. Ai akuzohet për evazion fiscal, pasi ka bërë pagesa në të zezë. Mediat ndërkohë kanë publikuar fotot e momentit të arrestimit të tij. Shkreli u bë i njohur në SHBA pas vendimit të ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.493Z

Prishja e murit te Pallati i Brigadave, këshilltari i Ramës sulmon Fidel Yllin

Këshilltari i kryeministrit Rama, Artan Shkreli, në mbrojtje të murit rrethues te Pallati i Brigadave, ka sulmuar hapur deputetin socialist, Fidel Ylli, duke e rreshtuar atë te mbrojtësit e vendimeve të Berishës. Me anë të një postimi në profilin e tij në Facebook, Shkreli ironizon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama