Rezultate te kerkimit per termin: +Shkreli

Total: 1264
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.290Z

Shkreli Padi ndaj planit urbanistik

Shkreli Padi ndaj planit urbanistik E shtune 16 Shkurt 2013 1902 p styletext-align justify Shkreli Padi ndaj planit urbanistikArkitekti dhe eksperti i trashegimise kulturore Artan Shkreli deklaroi se Plani urbanistik i Tiranes miratuar nje dite me pare ne Keshillin Kombetar te Territorit do te a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.446Z

SHBA, arrestohet biznesmeni Martin Shkreli

Biznesmeni Martin Shkreli, i cili shkaktoi zemërim pas kritikave për manipulimin e çmimit të një medikamenti specifik për trajtimin e AIDS-it, u arrestua dje nga Zyra Federale e Hetimeve. Arrestimi erdhi pas një hetimi federal që përfshinte një fond investimesh dhe një kompani farmaceutik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.175Z

Shkreli akuzon Bashen

brbrPallati 11 katesh i parashikuar per tu ndertuar ne rrugen e Elbasanit me leje te Bashkise se Tiranes vazhdon te shkaktoje polemika Arkitekti i njohur Artan Shkreli e ka akuzuar kryebashkiakun se po shkaterron trashegimine e Tiranes me lejen qe ka dhene per ndertimin e objektit mes Shtepise se F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.452Z

Arrestohet per mashtrim Martin Shkreli

brbrShqiptaro-amerikani Martin Shkreli themeluesi i firmes farmaceutike Turing qe u shnderrua ne personin me te urryer ne SHBA per shkak te rritjes me 5 mije perqind te cmimit te nje medikamenti ka perfunduar ne pranga Sipas mediave amerikane 32 vjecari u arrestua per mashtrim dhe shkelje te konsta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.877Z

Shkreli gjunjëzohet para kritikave

Drejtuesi i kompanisë farmaceutike që u kritikua ashpër për rritjen e çmimit të ilaçit Daraprim me më shumë se 5 mijë për qind, tha të martën se do të ulë koston e ilaçit që shpëton jetë njerëzish. Martin Shkreli nuk tha se sa do të jetë çmimi i ri, por tha se vendimi do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.485Z

Lirohet Martin Shkreli, pagoi 5 milionë dollarë garanci

Martin Shkreli në momentin e daljes nga burgu Brenda më pas se 24 orë nga arrestimi, njeriu dhe shqiptari më i urryer në botë, Martin Shkreli, është liruar nga burgu pasi la si garanci një shumë prej 5 milionë dollarësh. Shkreli u arrestua një ditë më parë në shtëpinë e tij në Nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.993Z

Martin Shkreli sfidon kongresin amerikan

brbrMartin Shkreli shqiptari i konsideruar njeriu me i urryer ne SHBA pasi rriti me 5 mije perqind cmimin e nje ilaci kunder SIDA-s kur ishte president i nje kompanie farmaceutike refuzoi tu pergjigjej pyetjeve gjate nje seance ne kongresin amerikan Ai ishte thirrur ne nje komision te kongresit qe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama