Rezultate te kerkimit per termin: +Shoferi

Total: 6666
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.228Z

VIDEO/ Pamjet shokuese: Shoferi i kamionit tenton të shtypë emigrantët

Një shofer kamioni mund të përballet me burgun pasi tentoi të shtypë disa emigrantë në Calais të Francës. Shoferi hungarez Arpad Levente Jeddi u tërbua pasi emigrantët e goditën kamionin me shishe që ai të ndalonte. Shoferi i nxehur shihet teksa kthen kamionin për ti shtypur. Por p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.169Z

VIDEO/ Shoferi i autobusit rrihet për 70 qindarka, por

Kjo video është xhiruar në Mançester nga një student. Dy persona sulmojnë shoferin e autobuzit pasi nuk kishin paguar tarifën prej 70 qindarkash. Por pavarësisht se u godit në fytyrë dhe u gjakos, shoferi nuk shkoi të merrte ndihmën e parë, por shkoi në destinacion për të mos vonu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.176Z

Gjobitet për tre shkelje, policja: Firmos, shoferi: Shkruaje vetë

Një drejtues automjeti është gjobitur nga punonjësit e policisë rrugore të Tiranës pasi shkeli semaforin duke drejtuar automjetin pa vendosur rripin e sigurimit, gjithashtu duke përdorur edhe telefonin Drejtuesi i mjetit dërgohet në OASH nga punonjesi i Policisë Rrugore. Në video dëgjoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.710Z

Masakrohet me leva shoferi i furgonit

• TIRANE – Masakrohet me leva shoferi i linjës së furgonave Fushë Krujë-Nikël. Ngjarja dyshohet se ka pasur si shkak aktivitetin e viktimës, i cili jepte para me interes tek persona të tretë.Vaid Xhixha (Mesi) 45 vjeç, banues në fshatin Nikël të Krujës, është gjetur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.486Z

VIDEO/ Këtij shoferi i ikën mendja, bllokon gjithë trafikun

Kjo video tregon sherrin midis dy shoferëve ën një autostradë të Floridës. Drejtuesi i një BMW-je i afrohet një kamionçine dhe qëllon me grusht xhamin duke e thyer atë. Sulmi i tij u ndërpre kur drejtuesi i makinës së dëmtuar, hap derën me forcë dhe del për tu përleshur. Por a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.216Z

Korce/ Shtyp gjyshin dhe nipin, arratiset shoferi

Shtyp gjyshin dhe nipin qe udhetonin me biciklete, nen hetim per dy akuza shoferi 23-vjecar. Ngjarja ka ndodhur ne mesdite, ne lagjen nr. 15 te Korces, kur i dyshuari Elton Rusi, duke drejtuar mjetin tip "Benz" me targe KO 8200 A, ka perplasur E. Beqirin, 57-vjec dhe nipin e tij 2 vjecar, te cilet i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.788Z

Shoferi hungarez tenton te shtype refugjatet

0 brbr brbrbrbr brbrKjo video tregon se si nje shofer i nje kamioni mallrash tenton te shtype emigrantet qe ecnin ne autostrade ne Kale te Francesbr Video eshte publikuar ne rrjetet sociale me 25 Nentor Nga pamjet shihen rreth dhjetera emigrante te frikesuar te cilet po perpiqen te shpetojne jeten

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama