Rezultate te kerkimit per termin: +Shoferi

Total: 6666
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.734Z

Aksidenti spektakolar në garë, mbijeton shoferi (VIDEO)

Një nga makinat e garave fluturoi nga rruga në një kthesë të rrezikshme në malet e Kolorados në SHBA. Momenti i aksidentit është kapur nga një kamera, por shoferi dhe pasagjeri janë të dy mirë. Piloti Jeremy Foley, që po merrte për herë të parë pjesë në këtë gar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.331Z

Durres/ Aksidentoi pasagjeret, nen akuze shoferi

Aksidentoi dy pasagjere dhe u arratis, nen akuze shoferi. Policia e Durresit nisi hetimet ne gjendje te lire ndaj 37-vjecarit M. P., banues ne lagjen nr. 15. Duke drejtuar automjetin fugon kamioncine tip "Ford", me targa DR4681D, ka humbur kontrollin dhe per pasoje automjeti eshte batuar. Aksidenti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.053Z

Tiranë, makina përplaset me pemën, plagoset shoferi

Një aksident ka ndodhur në orët e mbrëmjes në rrugën e Elbasanit në Tiranë. Një makinë është përplasur me një pemë dhe për pasojë ka mbetur i plagosur shoferi i mjetit. 38 vjecari është tarsportuar për në spital dhe sipas burimeve spitalore është jashtë rrezikut për jetën.&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.549Z

Shoferi izraelit vret dy palestinezë

Një shofer izraelit ka qëlluar për vdekje dy palestinezë, pasi ata dyshohet se kanë bërë përpjekje të vjedhin kamionin e tij në Bregun Perëndimor. Burimet policore thonë se shoferi ka hapur zjarr pasi është sulmuar në lagjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.233Z

Te plagosurit Shoferi i pakujdesshem

Te plagosurit qe ndodhen ne spitalin e Fierit kane treguar castet e fundit para aksidentit tragjik. Ata thone se edhe me heret drejtuesi grek i autobusit ishte treguar i pakujdesshem. Miti Goga qe po udhetonte ne Greqi dhe tani po kurohet per plaget e renda qe ka marre tregon se shoferi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.004Z

Shoferi po ndërronte DVD-në kur ndodhi aksidenti?

Share Janë bërë publike fotot e para të fëmijëve të vdekur në aksidentin tragjik në një tunel zviceran. Ndërkohë janë rritur spekulimet se shoferi në momentin e aksidentit po ndihmonte një mësues që të ndërronte një DVD. Mediat spekulojnë se fëmijët e m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.592Z

Shoferi i Naomit: Ishte faji im

Te pakten kete here nuk eshte faji i Naomit. Shoferi njujorkez i punesuar nga top modelja vetem per 24 ore ka terhequr denoncimin e tij duke deklaruar se i gjithe faji per sa i perket zenkes se fillimjaves mbetej i tij. “Pata nje zenke me te, u nxeha dhe e teprova”, ka deklaru

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama