Rezultate te kerkimit per termin: +Shoferi

Total: 6666
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.053Z

Tiranë, makina përplaset me pemën, plagoset shoferi

Një aksident ka ndodhur në orët e mbrëmjes në rrugën e Elbasanit në Tiranë. Një makinë është përplasur me një pemë dhe për pasojë ka mbetur i plagosur shoferi i mjetit. 38 vjecari është tarsportuar për në spital dhe sipas burimeve spitalore është jashtë rrezikut për jetën.&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.549Z

Shoferi izraelit vret dy palestinezë

Një shofer izraelit ka qëlluar për vdekje dy palestinezë, pasi ata dyshohet se kanë bërë përpjekje të vjedhin kamionin e tij në Bregun Perëndimor. Burimet policore thonë se shoferi ka hapur zjarr pasi është sulmuar në lagjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.233Z

Te plagosurit Shoferi i pakujdesshem

Te plagosurit qe ndodhen ne spitalin e Fierit kane treguar castet e fundit para aksidentit tragjik. Ata thone se edhe me heret drejtuesi grek i autobusit ishte treguar i pakujdesshem. Miti Goga qe po udhetonte ne Greqi dhe tani po kurohet per plaget e renda qe ka marre tregon se shoferi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.004Z

Shoferi po ndërronte DVD-në kur ndodhi aksidenti?

Share Janë bërë publike fotot e para të fëmijëve të vdekur në aksidentin tragjik në një tunel zviceran. Ndërkohë janë rritur spekulimet se shoferi në momentin e aksidentit po ndihmonte një mësues që të ndërronte një DVD. Mediat spekulojnë se fëmijët e m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.592Z

Shoferi i Naomit: Ishte faji im

Te pakten kete here nuk eshte faji i Naomit. Shoferi njujorkez i punesuar nga top modelja vetem per 24 ore ka terhequr denoncimin e tij duke deklaruar se i gjithe faji per sa i perket zenkes se fillimjaves mbetej i tij. “Pata nje zenke me te, u nxeha dhe e teprova”, ka deklaru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.554Z

Kakavije, ndalohet shoferi per trafik klandestin

Shoferi i autobusit te linjes Shkoder-Tirane eshte arrestuar ne kushtet e flagrances per akuzen e dhenies ndihme per kalim te paligjshem te kufirit. Policia njoftoi se Zyber Coli, 41 vjec nga Dibra eshte ndaluar ne piken kuftare te Kakavijes. Behet e ditur se Coli perkundrejt nje shume

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.228Z

VIDEO/ Pamjet shokuese: Shoferi i kamionit tenton të shtypë emigrantët

Një shofer kamioni mund të përballet me burgun pasi tentoi të shtypë disa emigrantë në Calais të Francës. Shoferi hungarez Arpad Levente Jeddi u tërbua pasi emigrantët e goditën kamionin me shishe që ai të ndalonte. Shoferi i nxehur shihet teksa kthen kamionin për ti shtypur. Por p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama